Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni a narancsbőr...

Mit tudnék tenni a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Egészségesen étkezem bár a víz fogyasztása nem nagyon megy de már egy ideje oda figyelek rá rendesen. De a fenekem és a combom még mindig tiszta narancsbőr és engem ez nagyon zavar. 19 éves lány vagyok, 165 centi és 65 kiló.

Mit tudnátok nekem tanácsolni, mit csináljak a narancsbőr ellen? Szép bőrt szeretnék 🥺



2020. máj. 18. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
170 centi vagyok és 58 kiló, 19 éves. Az én combom és fenekem is tiszta narancsbőr, de van egy Balea Cellulite krémem ami sokat segített rajta.
2020. máj. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van pedig edzek is hozzá, de ha megnézed még a legnagyobb fitness-egészség guruknak is van. Szerintem fogadd el hogy ilyen vagy
2020. máj. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A különféle krémek, gélek, illóolajok, gyógyteák, tekercselések, gumiharisnyák, masszázs módok, ultrahangos terápiák, fényterápiák és vákuumkezelés, amelyek hatékonyságát mindenki maga tapasztalhatja csak meg. GRAVIDA filmtabletta 90 db

Akciós ár 5 890 Ft 7 686 Ft Ezt írták a neten.

2020. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!