Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora faktorszámú naptej...

Mekkora faktorszámú naptej mellett tudnék lebarnulni?

Figyelt kérdés
A jövő héten a Balatonon leszünk, bőrrákot nem szeretnék kapni, de azért örülnék neki, ha lebarnulnék. Kétszer voltam strandon az idén, mindkétszer 50-es faktorszámú naptejjel kentem magam, leégni nem égtem le, de nem sokat barnultam (de azért látszik a bikinim helye). Válthatok mondjuk egy 25-ösre, vagy azzal leégnék?
2010. júl. 29. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
25-össel tuti leégsz. barnulni nem a tűző napon kéne, hanem naptej nélkül du 5 után! maradj a min. 30 faktoros mellett.
2010. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Egyébként csak addig lennék napon, amíg vízben is vagyok, csak azért, hogy barnuljak, semmi pénzért nem feküdnék ki a tűző napra.

2010. júl. 29. 17:54
 3/6 Nyuszlon válasza:

Szia. Régebben bornzolajat használtam, na attól aztán barnulsz! Nagyon szép szint tudsz magadra kapni.

Hawaiian Tropic csinál ilyet. Cora, Tesco és szoliszalonok ahol meg tudod venni.

2010. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Ettől nem leszek foltos? És használhatom együtt a naptejjel? Csak mert gondolom ez nem véd az UV-sugarak ellen.

2010. júl. 29. 19:25
 5/6 Nyuszlon válasza:

Én nem lettem foltos tőle, elég drága hogy ilyesmit okozzon :s Van olyan ami sötétbarna majdnem fekete dobozban van (flakonban), és van ugyanennél a márkánál egy fehér dobozos, zöld zselé is Aloe Vera-val ami ápolja a bőröd. Van egy Spray arany szinű átlátszó flakonban, az testápoló én napozás közben fújtam azt is és nagyon jó volt. Csillogsz tőle de az eltűnik nem hagy nyomot hogy pl. ott nem barnulsz vagy ilyesmi. Ezeket használtam vagy 2 évig, most a sötét dobozos elfogyott. Egyébként a zöld égésre is nagyon jó ha megtörténne a baj fürdőzés közben.

Minimális védelmet nyújtanak, nekem bejött égés nélkül megúsztam.


Naptejjel együtt szerintem csak úgy használd hogy a naptejet még száraz bőrre kened (esetleg még otthon), hagyod hogy teljesen beszivja, és ezeket a készitményeket már csak a napon használod.

Nem akarok hülyeséget mondani :)

2010. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyuszlon válasza:
Azt elfelejtettem hogy ezek mind zselé alapúak :-) Ha gondolod tudok képet küldeni a zöld és aranyról hogy néznek ki stb.
2010. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!