Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon kevés, rövid hajam van, ami már évek óta visszaveti az önbizalmam. Nem tudom kiengedni, mert szörnyű. Ha összefogom az is nagyon rosszul néz ki, vékony a copfom, és a hajam teljesen rásimul a fejemre. Katasztrófa egyszóval.

Gondolkodtam már keratinos hajhosszabításon, de előbb némi természetes úton szeretnék dúsabb hajkoronát. Kárpáti Rebeka készített a Rogaine férfi hajnövesztő habról egy videót amiről elmondja, hogy neki nagyon bevált. Gondoltam, hogy kipróbálom, csak itthon nem lehet kapni, külföldről kell rendelni nekem viszont nincs bankkártyám. Esetleg ha érdekel még valakit ez a hajnövesztő, és lenne kedve együtt rendelni, akkor az írjon privátban és megbeszéljük.


Más tapasztalatokat, tanácsokat és szívesen elfogadok és várok sok szeretettel:)

18L



2020. máj. 15. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nagy hülyeséget írok de póthajban nem gondolkoztál?
2020. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sok babahajam nőtt a Biovanne kapszulától, a hajam egészségesebb és fényesebb lett, de nem egy dobozzal szedtem már be belőle.


Kevés hajam van, számomra nem elég hosszú, és én is egyre inkább vágyom póthajra.

2020. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Genetikailag ilyen a hajad?

Esetleg megpróbálhatod azt, hogy megtanulod beszárítani a hajad és használsz olyan termékeket, amitől dúsabbnak tűnik. Láttam már pár ilyen videót és a lánynak utána úgy tűnt, mintha kb kétszer annyi haja lett volna.


Szerintem csak az, hogy megnövesztenéd a hajad, nem segítene a problémán, mert ha kevés és vékonyszálú, esélyes, hogy ugyanúgy nem leszel vele elégedett, mint most.

2020. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én javasolnám a haar vital cink kapszulát, amit a DM-ben lehet kapni, nem drága kb 1200 forint,2 hónapra elegendő kapszulát tartalmaz. Nekem hosszabb lett tőle a hajam és dúsabb is, olvastam más tapasztalatokat is róla és a többségnek mind bevált. Remélem tudtam segíteni!
2020. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet #4! :) Utána néztem és ki fogom próbálni! :D
2020. szept. 19. 16:27
 6/7 anonim válasza:
Igazán nincs mit, majd írj hogy neked bevált e:) én 1 hónap után már láttam a hatást.
2020. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2020. szept. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!