Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nő ki gyanta után is...

Miért nő ki gyanta után is hamar a szőröm? Nektek hány hétig sima?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 éve gyantáztatok rendszeresen, más módszert nem is alkalmazok ha nem muszáj. Elég szépen kikopott már a szőröm, de az a bajom, hogy gyanta után 1 héttel már elkezdenek megjelenni a szőrök, 2 héttel később pedig már jól láthatóak. Ritkás, de ott van. A kozmetikusom szerint néha borotválnom kellene, hogy egy ütemben nőjön. Viszont 2 hetente sem szeretnék járni, mert akkor meg még alig van, de azért számomra látványos.

2020. máj. 14. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miutan egy szorszal kihullik, nem kezd el rogton noni a kovetkezo, hanem egy kicsit pihen a szorhagyma, majd ujra beindul es noni kezd a szor. Ami gyantazas utan rogton noni kezd, azok olyan szorhagymak, amikben gyantazaskor pont nem volt szor, es eppen akkor ertek a piheno ciklusuk vegere. Hogy ebbol mennyi van, az azon mulik, mennyire dus a szorod (sok szorhagyma = sok van epp ugyanabban a fazisban), illetve hogy nalad eppen milyen hosszu pihenot tartanak a szorhagymak, stb.
2020. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem se egyszerre nőnek, nekem max 3-4 napig sima, utána már van néhány, ami előbújik. Engem nem zavar igazán. Totál sima max akkor lesz, ha orvosi lézerrel leszedeted.
2020. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szőrnövekedési fázisokról hallottál már?
2020. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!