Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a bőrömmel?

Mit tehetnék a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Konkrétan több problémával is küzdök, de talán ami a legjobban zavar az az, hogy régebben sajnos rengeteget nyomkodtam az arcomon a bőrt a pattanásaim miatt, amikből mára ilyen kis bemélyedt hegek maradtak az arcomon. Arra lennék kíváncsi, hogy ha hasonló cipőben jártok/jártatok velem, akkor van-e valami csoda módszer amikkel ezeket el tudtátok tüntetni, vagy valamennyire orvosolni tudtátok?

Jártam vele természetesen már bőrgyógyásznál és ezer millió drogériás terméket is kipróbáltam, amik csodát ígértek, de egyik sem vált be igazán.



2020. máj. 8. 07:50
 1/2 anonim válasza:
Nekem is sajnos ez a problémám..kamillás gyógynövényt szoktam venni q gyógyszertárban ès azzal párologtatom az arcomat kb 15percig az segített vmennyire..illetve utána bekenem az arcom élesztős krèmmel..(élesztő+kis meleg tej) az egy kicsit tisztított az arcomon, mert elèggé zsíros a bőröm.
2020. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom.:( régen sok pattim volt és lyukacsos maradt az arcom egy része.Szerintem kezelés nélkül is javul az idővel de nyom nélkül nem fog eltűnni.Szerintem krémek nem használnak erre,kozmetikus vagy bőrgyógyász tud rajta segíteni pl lézerrel,dermarollerrel,hámlasztással.A krémek ezt nem oldják meg,tapasztalat!! Ami viszont halványíthatja,az az aloe vera leve és C vitaminos szérumok.Nekem csúnya piros hegeim voltak de ezek halványítottak rajta sokat.Viszont a mélyedésekre kozmetikai kezelés kell!
2020. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!