Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart a pattanásos...

Meddig tart a pattanásos korszak átlagosan?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van,hogy 22 leszek és az arcom olyan,mint egy tinédzsernek. Természetesen jártam vele több orvosnál is,kezeltettem,minden sza*t kipróbáltam már rá,de mind ereménytelenül.Zsíros,tág pórusú bőrtípusom van,így ez sajnos genetikai is talán. Van rá esély,hogy az idővel ez javulni fog még? 22/l

2020. ápr. 30. 20:34
 1/5 anonim válasza:
lehetséges, hogy nálad ez a korszak úgymond kitolódott
2020. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Étrend, vízfogyasztás, allergia, testmozgás?


Mennyi zsíros és olajos ételt eszel?

2020. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Napi 2 l víz, tejtermékeket mellőzd teljesen és kerüld az olajos, zsíros dolgokat is.
2020. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ilyen nincs. Tévképzet, hogy felnőtteknek nem lehet aknéja. Kezdj el kezdeni vele valamit és ne azt várd, hogy elmúljon, mert lehet, hogy nem fog magától.
2020. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hàt nekem 25 èvesen mèg mindig pattanàsos az arcom..Bőrbetegsèg,genetika , illetve hormonproblèma àllhat a hàttèrben sajnos.
2020. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!