Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most vagyok 13 éves és sok...

Most vagyok 13 éves és sok pattanásom van. Ez a pattanásos korszak meddig fog tartani? Kb. Hány éves koromban fognak elöjőnni

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Most jöttek elő, szóval ne várd, hogy még egyszer előjöjjenek. Egyébként aki nagyon pattanásos tini annak igazán sosem múlnak el, de átlag 18-20 éves korig eltart míg enyhül a dolog.
2016. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz... ne várj a csodára. Lehet hogy van akinek elmúlik magától a pattanásos korszak, de sok embernek nem. Kezelni kell.
2016. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évesen kezdődött. Most 15 vagyok, már egész kevés van :) , remélem gimire teljesen elmulnak :3 L

Tesómnak kb. 12 évesen jöttek elő, nagyon durva volt. Most 17 éves és csak néha 1-2. F

Az, hogy mikor mulnak el függ a génektől is, kérdezd meg anyukád, apukád, hogy nekik medig volt.

Igyál sok vizet, ne egyél zsírossat, tisztítsd a bőröd...

Vannak vitaminok Dm-ben, haj-köröm-bőr, én eredetileg a hajam miatt vettem, de mióta szedem azóta javult, nemtudom a tabi hatása vagy csak mert múlik az idő.

2016. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!