Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajamat. Mit...

Elrontottam a hajamat. Mit csináljak? Fontos

Figyelt kérdés

Ma befestettem a normál barna hajamat Colorista Brunette Bleach-el. Kib**ott sárga lett, foltos is. Ráfestettem colorista pink washouttal, tehát most van egy undorítóan foltos rózsaszín hajam.

Ha 2nap múlva befestem barnára, befogja a festék?

Fontos lenne ha válaszolnátok, nem bírom már xD



2020. ápr. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez zseniális húzás volt, hallod... Persze, fess még rá vagy ötféle színnel, hadd legyen helyrehozhatatlan.


Tudod, mit csinálj? Menj el egy fodrászhoz, aki - ha szerencsés vagy - 2-3 alkalom alatt visszacsinálja, amit elbaltáztál.

2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Legalább te is háziőrizetben vagy?
2020. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel most világos hajad lehet, ezért biztosan befogja a barna.
2020. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem kennék rá barnát.
2020. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fess rá barnát! Én egyszer ugyanígy elbaszigaltam az egész hajam. Csak az enyém narancssárgás vöröses volt. És az rendes festék volt. Ez pedig inkább szinezo.

Fess rá rendes barna hajfestékkel.

2020. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,syossal fehéríteni akartam a hajam,vörösből,kb csibesárga lett,de nem durván.Pasztel rózsaszínre festettem,de később át akartam festeni a hajam vissza vörösre,szóval úgy egy két hétig vöröses volt,de ledobta a hajam a színt,és rózsaszín helyett pasztel barack lett.Inkább menj el fodrászhoz aki rendbe rakja.
2020. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!