Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajamat. :S...

Elrontottam a hajamat. :S Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy wella color touch hajszínezőkrémmel volt színezve ma,de nagyon nem olyan lett,mint amilyet szerettem volna.Sötét szőkét vettem,de majdnem fekete a hajam,kicsit vöröses is.Előtte egyébként volt casting csokoládéval is színezve,na azzal nagyon befürödtem,piros lett tőle a hajam,utána a garnier sima barnával volt,de nem igazán szedte le a vöröset.Nagyon elvagyok keseredve,nem tudom mit csináljak,Világosabb hajszínt szerettem volna,pici olyan napszítta barnát.Most azért gondolom egy darabig várnom kell,mire megint lehet valamivel próbálkozni.Na ezt jó hosszúra nyújtottam,előre is köszi annak,aki válaszol.:)
2010. jún. 7. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Összevissza festetted, ne tegyél rá semmit, amíg le nem nő vagy kopik, mert ilyen alapra semmilyen festék nem olyanra fogja festeni, amilyenre elvileg festené.

Átérzem, nekem egy elb*szott festés miatt kellett rövidre vágni a hajam fél éve. Nem tudok megbarátkozni a röviddel, alig várom, hogy visszanőjön...

2010. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú most én is a rövid hajon gondolkodom,illetve már régebben is gondolkodtam.Nekem tetszene,csak a szín...sajnos nekem lassan nő,szóval biztos eltartana egy darabig,mire látszódna a régi színem.Az biztos,hogy a napot is megbántam,amikor nem fodrászhoz mentem.köszi:)
2010. jún. 7. 00:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez van ha otthon szakértelem nélkül kezdesz bele minden hülyeségbe mert neked hirtelen az "keeeell".

Menj el fodrászhoz hátha tud valamit kezdeni vele.

2010. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
színezővel nem lehet világosabbra festeni max egy kicsivel... próbálkozz a fodrásznák hátha tud tanácsot adni...
2010. jún. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Se színezővel, se festékkel nem lehet világosítani a sötét hajat! Ha világosítani akarsz, előbb radírozd le. Ne szívasd! Radírozd! Az nem roncsolja a hajat. Fodrászkellékesnél lehet kapni, nem tudom mi a neve, de az üzletben biztos meg tudják mondani.Olyan 1700 Ft körül van. Bekened vele a hajad, lemosod, megszárítod és már lehet is rá festeni. Kolleganőm ezt használta, 1 hónapja még majdnem fekete volt, most meg világos barna.
2010. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kivéve az 01:02-es válaszolónak,mer az egy rakás hülyeség.Egyébként azt megcáfolnám,h színezővel nem lehet világosítani.A barátnőm sötétbarna hajából egy színezéssel lett,nagyon világos barna,de lehet,hogy nem mindenkinél egyformán reagál.
2010. jún. 7. 11:02
 7/10 anonim válasza:
A barátnődnek festett sötétbarna volt a haja? Mert, akkor csodálkozom... Ha természetes színe volt, akkor az más tészta. :) Vagy festett és már kicsit ki volt kopva a szín. Ezt tudom még elképzelni.
2010. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is egy nagy rakás hülyeség volt amit te csináltál.

Mindenesetre nem én szenvedek most tőle.

2010. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
legközelebb fodrászhoz menj! Szerencsére én eddig sohasem rontottam el:) anyukám festi a hajamat én meg az övét de rendes tartós hajfestékkel és nem váltogatom állandóan a színeket hanem maradok a barnánál és mindig olyan színű lesz amilyet akarok! A színezőket sohasem kedveltem! De amit te csinálsz az tényleg hülyeség menj el egy fodrászhoz és kérj tanácsot hát ha tud valamit kezdeni vele!
2010. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó,azért azt tisztázzuk,hogy nem vagyok annyira elkeseredve,hogy véget akarjak vetni az életemnek.:D Azért használok színezőt,mert nem szeretném annyira tönkre vágni a hajamat,de legközelebb valóban nem itthon fogok kísérletezni.
2010. jún. 7. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!