Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj van! Elrontottam a hajamat...

Baj van! Elrontottam a hajamat! Befesthetem újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem lett jó a hajam színe, fodrász csinálta de szörnyen áll!! Visszaszeretném festeni, pár órája lett festve, holnap szalagavatóm lesz nem szeretnék így kinézni!

Ráfesthetek???? Senki nincs most itthon, ha úgy festem be mint ha hajat mosnék és a sampont felviszem, úgy befogja??


Segítsetek légyszíves!!! Köszönöm!


2013. okt. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szivattad nem lehet...
2013. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem csináltál nagyobb bajt...a festett hajat csak sötétebbre lehet festeni, világosabbra nem.
2013. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szívattam le Isten ments festett sötétbarna voltam és ahogy befestette az okos világosra(!!) a lenövésem konkrétan gyönyörű világos lett csakhogy a töbit már nem fogta be.... inkább visszafestem sötétbarnára vagy feketére mert mindkettőt szeretem csak ne lássam ezt a borzalmat. Akkor lehet? Még most éjszaka nekiállok!

Köszi a válaszokat! :)

2013. okt. 25. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Na,milyen lett?;)
2013. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Ha hiszitek ha nem, 3/4 doboz festéket tettem csak a tövére, aztán mint ha hajat mosnék bedörzsöltem a végére kevesebb jutott, de nagyon jó lett, pont olyan amilyet akartam volna eredetileg :)) és egységes a színe ;)
2013. okt. 27. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez jó, örülök, hogy jó lett az eredmény! Az meg nem fodrász, aki nem tudja, világos festéket felesleges sötétebbre rákenni.
2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem az én fodrászom volt mert hirtelen kellett keresnem valakit...kapkodtam :S
2013. okt. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!