Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam engedi a színét. Mit...

A hajam engedi a színét. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Vörösre festettem a hajam otthon. Minden jól ment, de a következő hajmosásnál még mindig engedte a színét. Akkor még azt mondtam jó, nem baj. De ez így ment minden hajmosásnál. Most elég hülyén néz ki az egész, tehát ilyen foltos. Már megvettem az újabb hajfestéket, tehát írjátok le mit rontottam el, hogy ezt úújra ne csináljam:'D köszönöm
2010. júl. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem is elég sokáig engedte a színét, de nem vettem észre hogy foltos lett volna
2010. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a helyzet, csak az én hajam fekete. Már egy hónapja befestettem a hajam, de még mindig enged, és észrevettem, hogy a frufrumnál foltos. Bár lehet, hogy azért, mert előtte volt vöröses árnyalatú a hajam, és elvileg a hajfestékek nem nagyon szeretik, ha előtte vörösessel volt befestve a haj. Mellesleg nem egy hónap telt el a két festés közt.
2010. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy rossz(minőségű) festéket választottál, vagy nem mostad ki rendesen a hajadból.
2010. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. júl. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!