Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátranyalt haj! Fehér bőröm...

Hátranyalt haj! Fehér bőröm van és majdnem fekete hajam. Egy pár hónapja növesztem a hajam. Azt mondják, hogy a hátranyalt haj - pl. Al Pacino-s nagyon jól állna. Tudom, hogy már rég kiment a divatból, de ha jól áll akkor miért ne? Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Még csak tervezed a slick back hair-t:-D?
2010. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Már van akkora :) Köszi
2010. aug. 21. 15:37
 13/23 anonim ***** válasza:
Cool. Kíváncsi leszek, mekkora sikereid lesznek a nőknél... Mennyi idős vagy amúgy, ha nem titok?
2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
21
2010. aug. 22. 00:13
 15/23 A kérdező kommentje:

légyszi mondd már el, hogy Te hogyan csinálod

vizesnek kell lennie a hajnak mikor bezselézed? vagy teljesen száraznak? nekem nagyon durván erős a hajam és nem akarom, hogy felálljon egy idő után

2010. aug. 22. 02:45
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért hajfüggő is. Nekem azért talán nincs olyan sok hajam, mint neked (de azért nem kopaszodom, vagy ilyesmi), és az enyém talán nem is a legjobb minőségű. Én a következőt szoktam csinálni. Eleve, amikor megmosom, már azt is a zuhany alatt, hátrahajtott fejjel csinálom, tehát úgy, hogy a vízsugár eleve hátrafelé nyomja a frizurát. Minimum háromszor kell öblíteni és kétszer samponozni, de ha nagyon túlzselézett volt előző nap a hajam, akkor megmoshatod háromszor is jó alaposan. Viszont a végén jól ki kell öblíteni vízzel (még mindig hátrafelé hajtva a hajad, hogy már a vízsugár belője a sérót). Én balzsamokat nem használok, mert attól csak még zsírosabb lesz zsírosodásra hajlamos hajam. Szóval, amikor kiöblítetted, akkor a törölközővel csak itasd le a vizet, és utána zselézd be. Én úgy csinálom, hogy felül, oldalt, és hátul is rákenem a zselét (hátrafelé igazgatva a hajat), majd egy hajkefével befésülöm, és kész. Régebben száraz hajon is csináltam, szerintem valamivel rosszabb az eredmény, plusz a szárítás roncsolja a hajadat (főleg a forró levegő). Kérdezz nyugodtan még.

Sok szerencsét:-D.

2010. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

De pl. ha csúcsos hajat (fauxhawk) szeretnél, akkor azt csak megszárítva lehet csinálni. Lásd itt:


http://www.youtube.com/watch?v=pY4Jl2P9X8M

2010. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

szia


köszi a segítséget


akkor kicsit vizesen teszem rá

2010. aug. 22. 11:42
 19/23 anonim ***** válasza:
OK
2010. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Majd számolj be az eredményről:-D.
2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!