Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátranyalt haj! Fehér bőröm...

Hátranyalt haj! Fehér bőröm van és majdnem fekete hajam. Egy pár hónapja növesztem a hajam. Azt mondják, hogy a hátranyalt haj - pl. Al Pacino-s nagyon jól állna. Tudom, hogy már rég kiment a divatból, de ha jól áll akkor miért ne? Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
te tudod, de én még nem láttam olyat akinek jól állna a hátranyalt haj. főleg mivel egy kiló zselé meg minden kell rá hogy úgymaradjon és az nem túl előnyös senkinek ha zselékemény haja van amit a legerősebb szél sem mozgat meg:D
2010. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom így hirtelen én sem tudok olyat, akinek jól állna.

Viszont teljes mértékben egyetértek azzal, hogy ha neked az tetszik és jól áll akkor legyen! Nem az a fontos, hogy éppen mi a divat. Inkább legyél önmagad és legyél egyedi(bb), ne a divat után menj. ;)

2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Hidannak is jól áll xD am próbáld ki és ha jó,jó ha nem,nem.

2010. júl. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Pl. nekem jól áll, de sok lány nem szereti. De én nem hagyom, hogy befolyásoljanak. Öltönnyel, és pólóval is előnyös (legalábbis nekem). Érdemes tyúbon rákeresni (slick back hair), sok infó van.
2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 6. 02:43
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon jó ötlet, nekem nagyon bejön a jólfésült zselés haj!! Jó sok hajzselé kell hozzá, de szerintem nem baj. Ne a divat határozza már meg, hogy milyen legyen a hajad! Nyugodtan próbáld ki, szerintem nagyon jó! Nagyon szexinek tartom :) Sajnos sokan nem, de ne zavartasd magad:)
2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Remélem utolsó Te lány vagy :) Hány éves vagy?


Mostmár amúgy megnövesztem, mindig ki akartam próbálni, kibírom mostmár :)

2010. aug. 9. 13:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nem az utolsó vagyok, hanem 21:29 és F, de szerintem érdemes kipróbálnod, bár keveseknek igazán előnyös.
2010. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és Te mivel csinálod? egy csomó hajzselével? milyen márka? nekem nagyon sűrű a hajam és erős
2010. aug. 20. 22:35
 10/23 anonim ***** válasza:
Hajzselével, ja, sokkal. Syoss Max Holdot használok. De számíts arra, hogy éjszakára érdemes a hajadból kimosni a zselét, mert hosszútávon ártalmas.
2010. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!