Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a hajamra?

Mit ajánlotok a hajamra?

Figyelt kérdés

Na szóval, ezek a problémáim: a hajam már 2 nap után zsírosodik, ezért kétnaponta kell megmosnom, enyhén korpásodik is, a vége meg száraz, és gyorsan töredezik. Vasalni csak a frufrumat szoktam, a többi részt csak akkor, ha megyek valahova.

Már nagyon elegem van a hajamból. Ti mit ajánlotok, mit használjak, hogy szép hajam legyen?


2010. júl. 18. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Vitaminokat! Foleg B vitaminokat, amik jok a koromre, borre, hajra. Vegyel szaraz sampont, hogy ne kelljen ket napont a mosni, csak mondjuk hetente ketszer. A tobbi napon mikor mar zsirosodik a tovet befujod a szaraz samponnal, es olyan mintha frissen mostad volna. Szerintem Magyarorszagon is lehet venni fodraszkellekesnel mondjuk, de a boltokban en meg nem lattam otthon ilyent.

Tegyel ra balzsamot mindig.

Hajmosas elott kend be a vegeit oliva olajjal, csavard be torolkozobe, es hagyd rajta ameddig birod. en neha vasarnap reggel rateszem es csak este mosom le. DE CSAK A VEGEIT kend be, a tovet ne. Azt olvastam, hogy a ricinusolaj is jo ra, azt meg nem probaltam. Vasald a leheto legkevesebbet. JA! Es a torott hajvegeket eloszor le kellene vagatni. Turelem, szep lesz az.

2010. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!