Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a hajamra?...

Mit ajánlotok a hajamra? (lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valamit a hajamra,amivel tudom kicsit óvni.

Eredeti közepes barna színű,vállig érő,ritkított hajam van,amit általában vasalok (nyáron csak nagyon ritkán,mert a strandon úgy is vizes lesz és nincs értelme vasalni).Kicsit száraz a hajam.


Mi lenne jó rá?

Légyszíves aki tud tanácsot adni,az írja a termék nevét és,hogy miért jó ez illetve,hogy hol és kb. mennyiért lehet kapni.

Köszönöm:)

15/L


2010. júl. 19. 15:32
 1/5 anonim válasza:

A vasaláshoz használj hővédőt, hogy ne nagyon égesse meg a hajad. ami nekem bevált az a got2b straight on, ez 1200ft körül van a dm-ben, de pl. rossmannban stb. is árulják. láttam a got2b-től egy guardian angel nevű sprayt ami kb. ugyanarra való, ezt még nem próbáltam.


Amúgy meg a száraz hajra használj olyan sampont+balzsamot ami hidratálja, nekem pl. a herbal essences-től a hidrat-álom (hello hydration) jön be nagyon :) ebből a smapon és a balzsam is kb 600 ft a dm-ben :)

Ha a sampon+balzsam nem elég, használj hajpakolást, van egy nagyon jó, az a neve hogy Serical Latte, főleg fodrászkellékeseknél lehet kapni, ált 700-1000 forint, attól függ, hol veszed, nagy kiszerelés kb 1 liter úh. sokáig elég és nagyon jó :)


+ van még 1 "házi praktika": hajmosás előtt a hajad kend be olíva olajjal, hagyd fenn pár percig, utána mosd meg a hajad rendesen ahogy szoktad ( sampon+balzsam)


nekem ezek válnak be, remélem tudtam segíteni :)

2010. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*sampon
2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húúúú:)

Köszi,fel is írom őket,mert holnap megyek vásárolni és akkor megnézem őket:D

2010. júl. 19. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
És a hővédő hogy működik minden vasaláskor kell használni?Mennyire kell sokat tenni a hajra?
2010. júl. 19. 15:52
 5/5 anonim válasza:
minden vasaláskor kell használni, úgy h. kb mindenhova jusson, de nem kell 'eláztatni' a hajad csak mindenhova 1-2 fújást...várj 1 picit h megszáradjon (akkor is ha száraz hajra teszed mert 1 picit nedves lesz a spraytől... csak 1 perc :) ) , különben 'sercegni' fog a hajad vasalás közben :D amikor pedig mosod+szárítod+vasalod a hajad akk szárítás előtt kell csak rátenni, amikor törülközőszáraz :)
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!