Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron nagyon izzad az arcom....

Nyáron nagyon izzad az arcom. Valami házipraktika van erre, hogy meg lehessen szüntetni, vagy enyhíteni?

Figyelt kérdés
ezt most ne úgy képzeljétek, hogy egy picit vizes az arcom. hanem konkrétan, mintha leöltöttek volna vízzel. leginkább a szám felett. így gyöngyözzik, vagy hogy szokták mondani. nagyon idegesít már. valahogy nem lehetne megszüntetni, vagy legalább egy kicsit enyhíteni? nagyon fontos lenne, mert mikor bemegyek a városba barátomhoz, vagy barátnőkhoz, akkor nagyon zavar, és folyton törölgetem.
2010. júl. 16. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
En is detto ilyen vagyok, tuzo napon vagyok 5 percet es mindegy hogy mi van rajtam vagy hogy megyek vagy allok, az arcomrol szo szerint folyik a viz. En eddig nem talaltam trukkot hogy enyhitsem, hordok mindig papirzsepit s torlom magam mint az oregek:)
2010. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez van. elemntem kozmetikushoz bajuszgyantára. Illetve ez kcisit durva, de iylen avons zártókrémeket kenek rá és azzal úgy jó.
2010. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!