Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsirosodik a...

Nagyon hamar zsirosodik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megmosom és szinte már másnap újra moshatnám meg annyira csúnya zsíros. Le van lapulva és nem friss pedig elötte való nap mostam meg... nagyon sok mindent kipróbáltam már de semmi se volt jó. Hajsprayt, samponokat,mindent...Valami tanácsot tudnátok adni hogy esetleg mi lenne a jó?. Hetente 2x mosom a hajam (kedd és péntek) head & shoulders mentolos samponnal, de ez előtt használtam már biot is, de egyik sem volt jó a hajamra. valami tipp??.
2019. okt. 22. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én HS sampont használok korpás hajra illetve gliss kur repair balzsamot. Megmosom, megszárítom.

Semmi mást ne használj a hajadra.

Esetleg szárítás után hajolaj, de azt semmiképp ne rakd a hajtövedre. Illetve ne piszkáld egész nap a hajad. Ne dobáld a kezeddel és stb. Mert a kezeden lévő zsírréteget rákened a hajadra. Próbálj meg szárazsampont használni.

2019. okt. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbátam már a szárazsampont is de az sem volt jó. Beszéltem fodrásszal és ő azt mondta hogy ez a tinédzser korral jár... :/ lehet benne valami igazság?
2019. okt. 23. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt ajánlom,hogy menj el egy hajgyógyászhoz. Ne sima bőrgyógyászhoz,hanem tényleg erre szakosodott orvoshoz!! Budapesten több ilyen hely is van. A hajdiagnosztikán megtudod,hogy mi okozza a zsírosodást. Kapni fogsz pár bio cuccot,amiket a meghatározott időközönként (pl.heti 2 hajmosás) kell majd használnod. Érdemes havonta visszajárni tisztító-tápláló kezelésekre. Akár életmód-étrend váltásra is szükség lehet. Költséges dolog,de megfizethető,szerintem érdemes belevágni. Hasonló cipőben járok,szintén zsírosodás. 2 hónapja csinálom a kezelést,érezhetően jobb a helyzet!

19/F

2019. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!