Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem zsirosodik a hajam. Ez...

Nem zsirosodik a hajam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sampont váltottam és már 1 hete nem mostam hajat és még semmi baja, csak már rendezetlen. Nekem mindig zsiros volt vasárnapra. Most ez baj, hogy nem zsíros vagy ez lenne a normális? Gondolkoztam, hogy megmosom, mert azért a koszt csak összeszedi.
2019. szept. 23. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És nem is szárazabb tőle a hajvéged? Milyen fajta sampont használsz? Lehet, hogy eddig olyat használtál, ami nem volt megfelelő a te hajtípusodnak (vagy szimplán semelyiknek sem, mert rosszabb minőségű volt), a mostani pedig működik.
2019. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
+azt is gyakran hallom, hogy egy idő után hozzá tud szokni a haj egy adott samponhoz, és már nem használ olyan jól (ilyenkor elkezdhet zsírosodni tőle a hajad, stb.), ezért váltani kell egy másik fajtára.
2019. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sose használtam huzamosabb ideig egyet, van pár samponom. Most avon techniques hajnövesztő(?) Sampont használom (tudom, hogy nem fog kinőni, csak kaptam), ami mentol illatú, gondolom van is benne és lehet hogy ez, de mégis hogy lehet csak ennyi..és nem száraz a vége.
2019. szept. 23. 23:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!