Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok valami biztos...

Mondanátok valami biztos ötletet a következő problémára? (lent)

Figyelt kérdés

A hajam felszínén szanaszét állnak apró szálak felfele, oldalra, mindenfele... próbáltam már mindenféle sampon, balzsamot, pakolást, zselét, waxot, de semmi sem vált be :( természetes dolgokat is próbáltam, azok se...

Mitévő legyek?

Már nem vasalom hónapok óta csak ápolom, mégis ilyen csúnya.

Nem festem, semmi káros. Napra is ritkán megyek, csak ha nagyon muszáj.


2010. júl. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

növeszd meg.

ricinus olajjal kend be és gyorsabban nől. :)

2010. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemtom de velem is ez a baj:'(
2010. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hosszú a hajam...

de mégis így áll..mert lehet akármilyen hosszú akkoris szanaszét fognak fent állni a szálak :(

2010. júl. 17. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..

hát ha fennt nem rövidebbek a szálak akkor szerintem csattold oda és egy pár hónap múlva beáll. vagy vegyél hajpakolást és naponta rakd rá: "száraz, igénybe vett hajra."

remélem segítettem mert nem igazán tudok erre én sem konkrét hatásos módszert mondani.:S

2010. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hosszúak a hajszálaim mindenhol.

köszi az ötletet, hátha beválik

2010. júl. 17. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Statikus a hajad. probald meg ezeket. persze hasznalj haj kondicionalot. Ne szarisd hajszaritoval. Ha muszaj, nem tul szarazra. Ugyelj, hogy torolkozod, parnahuzatod tiszta pamut legyen. Mikor fesulkodsz, foleg reggel, spriccelj egy kis hajlakkot a fesure, kefere, ugy hasznald. Mielott frizurat csinalsz, vagy csak ugy, reggel, simisd le a hajadat olyan papir darabbal amit a ruhaszaritokban hasznalnak, statik elektromossag ellen.

Bocsi, nem tudom a megfelelo szot, de angoloul static electricity. Linkeltem egy kepet, nem edes?

[link]

2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!