Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miben tudnék megváltozni?...

Miben tudnék megváltozni? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Szóval tizennégy éves múltam és lány vagyok. Elég magas vagyok ( 180cm ) és kosárlabdázok is . Szeretnék szebben kinézni ,viszont mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok és a legszebb akit ismer de én egyáltalán nem így látom magamat.

Világosbarna hajamat most színeztem be 28 hajmosásos sötétbarna hajszínezővel a hajam egyépként a mellem felé ér . Kicsit szeretnék változtatni magamon hogy szebben nézzek ki ,gondolok itt ilyenekre ,hogy köröm (műkörmöt nemakarok mert az szerintem az én koromban egyáltalán nem kell még ) például frizurára ,hiszen mindig vasalom a hajam és csak két oldalon lóg mindig . Sminkelni egyáltalán nem szeretnék mert szerinten az sem nekem való és a világ eléggé elvan tévedve ,hogy korombeliek 2 kiló vakolattal teszik magukat ide oda . Ezért én csak kis szempillaspirált használok semmi mást . Vékony/közepes a testalkatom és szerencsére tiszta bőröm van .Szerintetek miben tudnék picit változtatni magamon akár ruhába stb . ? Nagyon köszönöm aki segít nekem előre is !



2019. júl. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire szereted a szoknyában, egyberuhákat, testhez simulós ruhákat. Hordj ilyeneket.

Nézd meg, hogy a korodbelieknek milyen a stílusuk. Próbálj ki belőlük egy párat.

Haj, ha esetleg kicsit megtépetnéd alul?

Ékszereket szoktál hordani?

2019. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A testhez simulós ruhák és a haj jó ötlet,köszi ! Egyébként az ékszereken én is gondolkodtam . Jöhetnek még :) !
2019. júl. 24. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kis fokozatot,lépcsőzetet vágathatsz a hajadba,az ad neki egy kis volument és nem csak lóg.

A gél lakk természetes koromre nagyon szépen tud kinézni ha igényesen van megcsinálva,díszíti az ujjakat.

Ruhában pedig azok amik az előnyösebb testreszeidre vonják a figyelmet. Hosszú combokat hangsúlyozó rövid naci...stb

2019. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtok,köszi !
2019. júl. 24. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!