Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítéssel kapcsolatos...

Hajszőkítéssel kapcsolatos kérdés, bővebbb lennt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem.! (régebben már szőkítettem a hajam). Szóval jelenleg kopott vörös a hajszínem,pár honapja nem festettem, mert szőke szeretnék lenni,(persze nem azonnal). De már kiszeretném szőkíteni,mert elég csunyán levan nőve, az alap hajszinem is szőke.. Az lenne a kérdésem, hogy szőkítés után ha befesteném hanvasszőkére, akkor nem lenne-e sötét szine a hajamnak.?

(Privibe tudok képet küldeni a hajszinemről,ha esetleg valakit érdekel). Előre is köszönömszépen a normális válaszokat.!!


2016. ápr. 7. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban nagyon nehéz jó választ adni, mert a szőkítés olyan dolog, amit menet közben látni kell, és ehhez kell igazítani a továbbiakat.

Én először oxy reload-dal szedném le a vöröset a hajadról, utána rákennék egy max. 6-os szőkítőt, és lemosás után eldőlne, kell-e még egyszer rákenni. Ha igen, ez már hármas oxival kerülne fel, és egyébként tudnék beletenni Olaplexet, amitől jó állapotú maradna a haj. Ha kellően kivilágosodott, akkor mehet rá a szőke színező. Ezt szintén figyelni kell, mert lehet hogy öt perc alatt eléri a kívánt színt, nem kell a teljes hatóidőt kivárni.

2016. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonomszepen a segitsegedet.! :)

Sajnos csak 12%os oxit kaptam,de azt mondta a nona boltban, h lehet higitani vizzel, valoszinuleg azt fogom csinalni,koszi meg1szer.! :)

2016. ápr. 7. 13:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg erdekel, akkor tudok kuldeni neked privibe kepet.
2016. ápr. 7. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajfesték leszedéséhez nem szőkítő kell hanem hajradír. Color B4 vagy Nirvel és hasonlók. Ez nem károsít mint a szőkítők, de leszedi a vöröset.
2016. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia.! Koszi neked is a segitseget.! :) Es ebbol az emlitezt radirbol egy kell, vagy hogy van ez.? nem hasznaltam meg ilyet,illetve hogy kell hasznalni.?
2016. ápr. 7. 16:55
 6/6 A kérdező kommentje:
És a hajradirozas utan, hany napra lehet kb befesteni a hajat.?
2016. ápr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!