Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben összedobni egy fotós weboldalt?

Figyelt kérdés
A szituáció az, hogy szeretnék termékfotózással foglalkozni Angliában, dolgoztam már ilyen területen, van elég tapasztalatom, szerintem a fotózás, retusálás és társai témakörében nem nagyon lesz gond. Amivel viszont lehet már rögtön az elején, az a weboldal összerakása. Az egyik legnagyobb kihívást az jelenti, hogy szeretnék készíteni 360°-os termékfotókat (példa: [link] és ezzel már anno is akadtak problémák. Néztem, hogy esetleg olyan szolgáltatók, mint mondjuk a Squarespace biztosítanak erre valami egyszerű megoldást, de sajnos nem. Hogyan lehetne egy 360°-os termékfotó galériát elkészíteni úgy, hogy legyen benne nagyítás is, teljes képernyőre váltás (mint pl. a YouTube lejátszó szoftverében) is elég jó lenne, illetve markereket, plusz infókat is szeretnék elhelyezni? Anno ezt a lejátszót próbáltam, de iszonyatosan macerás volt bármit is elkészíteni benne: [link] Úgy éreztem magam, mint ha a NASA-t készülném feltörni, annyi kódolásra volt szükség :D. Ha valakinek van ötlete ezzel kapcsolatban, hogy hogyan lehet az ilyesmit a lehető legkevesebb kódolással megúszni, azt nagyra értékelném :).

2018. máj. 5. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szansz ra?
2018. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit amennyibe a tárhely+domain+template és ilyesmik kerülnek.
2018. máj. 5. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ohh felreertettelek. Ugy ertettem keresel valakit, aki megcsinalja az oldalt.
2018. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hogyan lehet az ilyesmit a lehető legkevesebb kódolással megúszni" » fizetsz valakinek aki leprogramozza. :-D

"Mennyit szansz ra? » Annyit amennyibe a tárhely+domain+template és ilyesmik kerülnek."

Erről annyit, hogy ha kész rendszerekben mint WP vagy hasonlóban gondolkozol akkor Tárhely.EU Üzleti csomagja kell majd neked: [link]

Ehhez + domain, az évi 17~19 ezer attól függően .hu / .eu / .com ...

Ehhez jön egy normálisabb WordPres téma kb. 60 USD ~ 16 ezer.

Plusz a modulok amiből felépíted magát a weboldalt és funkcióit.

Amit elsőnek linkeltél az WebShop -hoz (WooCommerce) lehet meg venni, 99 £, bár ez még neked nem jó.

(Ha jól értem az oldalt amit linkeltél, ott is lényegében ilyen termék fotózás és weboldal készítéssel foglalkoznak.)

Ezentúl találtam még párat 100-300 USD közt, bár egyik se volt az amelyiket konkrétan szeretted volna.

Annyi hogy akad pár "akciós" Flash alapú, azokat mellőzd. :-)

Tehát így is minimum 70-80 ezret kell bele préselned és te magad csinálsz mindent.

Aztán vagy sikerül, vagy nem, semmire nincs garanci. :-)

2018. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(Amúgy ha meg vannak a képek 5-10 fokonként, onnan könnyedén lehet csinálni JavaScript ismeretekkel ilyen megjelenést. A legnehezebb része talán egy WordPress plugin írása lenne ami lekezeli az egészét, azaz feltudod tölteni a képeket.)
2018. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anno vettünk ilyen $60-os templateket és őszintén szólva nem nagyon fogtam fel a koncepciót, hogy egy ilyen template mit is ad pontosan, mert ugyanúgy kódolni kellett szinte mindent, hogy a végén ahhoz hasonlóan nézzen ki az oldal, mint ahogy eredetileg elterveztük. A Codecanyon-os lejátszó meg működik, csak brutálisan sok idő összedobni benne bármit is.
2018. máj. 6. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Mert nem vagy programozó. Fizess meg egy programozót. Nem fogsz csettintésre működő, kész megoldást kapni ingyen, mivel a programozók is pénzért dolgoznak, ahogy te is pénzért készítesz képeket termékekről. Vagy talán azok a képek ingyen lesznek elérhetőek? Igen? Ugye így van?
2018. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell ingyen, $60-ért kell :)
2018. máj. 6. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:

60$-ért kb ilyet sem kapsz:


[link]

2018. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!