Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti szerintetek melyik a...

WOTosokos kérdése:

Ti szerintetek melyik a legegyszerűbben kezelhető weblapkészítő program?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami ingyenes, korlátlan, reklámmentes ( de ez elhanyagolható) és a legfontosabb KÖNNYEN KEZELHETŐ. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 21. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Jegyzettömb.
2014. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Notepad++, Sublime Text


(Jegyzettömbben nekem nem kényelmes a kódolás állítás :D)

2014. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Elsőbb én is a Notepad++ -t ajánlottam volna, de aztán láttam, erről már lekéstem... :-)


Neked a következőt tudnám ajánlani:


[link]


:-)

2014. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sublime text.

De hamar ki lehet az editorokat nőni, és akkor már jobb ha IDE-vel dolgozik az ember. Az megoldja a kényelmes verziókezelési integrációt, kódkiegészítést, generálást, kereshetsz a projektben, listázza a függvényeket és változókat, egyszerre cserélhetsz és nevezhetsz át a projekten belül dolgokat, kijelzi már a kód írása közben a hibákat stb.

Erre ingyenesek közül tök jó a Netbeans, de inkább a PHPStorm -ot ajánlom, nem vészesen drága az se. (Van demo verziója kipróbálni)

2014. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Notepad++, NetBeans
2014. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szóval nagyobb projekthez jobb lenne netbeanst használni?
2014. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Notepad++ ForEver!!!


Én azért szeretem, mert mindent tud amit tudnia kell egy weblap fejlesztéséhez.


Az IDE -s szerkesztőknek, maga környezetében megvan az előnye, de számomra csak egy túl zsúfolt, komplikált program. :-)

2014. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Én azért szeretem, mert mindent tud amit tudnia kell egy weblap fejlesztéséhez. "


:) Automatikus hibajelzes, kodkiegeszites frameworkben, git integracio, duplikált kód kiemelés, less forditas, folyamatos phpunit teszt futtatás, adatbázis műveletek külső kliens nélkül, szerver elérés ssh-n keresztül, csak h néhány "apróságot" említsek amit nem tud :D

2014. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"kijelzi már a kód írása közben a hibákat"

nekem pont ezért lett elegem az ilyen IDE -kből.

ott is hibát jelzet ahol nem volt, és átfutott hibákon, amik komoly fennakadást okoznak.

alap syntaktikai ellenőrzésen felül nem igen működik, komplex rendszerek átfutása már nem erőssége egyiknek se, ahol már a relatív fájlszerkezet, rewrite, és mysql opciók is bele szólnak mikor milyen fájlt/funkciót hív meg.

2014. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Automatikus hibajelzes, <<< imént kifejtettem, és telepíthető plugin

kodkiegeszites frameworkben, git integracio, <<< plugin tgelepíthető ha kell

duplikált kód kiemelés, <<< eddigi IDE -kel amikkel összeakadtam, funkciók duplikációjára figyelmeztetett. (ez notepad++ -hoz is van pluginba)

less forditas, <<< fordítás van notepad++ -ban is, ha jól tudom már google fordító plugin is elérhető, de inkább magam fordítok.

folyamatos phpunit teszt futtatás, <<< notepad++ -t nem tudom van -e hozzá, de sublime -ben van

adatbázis műveletek külső kliens nélkül, <<< adatbázishoz én mindig phpMyAdmin -t használok, még soha nem próbáltam ilyen programból.

szerver elérés ssh-n keresztül <<< Putty :-)

2014. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!