Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik blogkészítő oldalt...

Melyik blogkészítő oldalt lehet a legegyszerűbben használni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm megkért, hogy készítsek a vállalkozásának egy blogot (kertész és a munkáit szeretné reklámozni, erre szerintem a blog tökéletes).

Populáris blogot szerettem volna készíteni ezért a blog.hu-ra gondoltam (egyenlőre saját domain nem jöhet szóba), de itt vért izzadok (s nem esik semmi sem kézre). A bejegyzésbe pedig úgy szerettem volna a képeket a belerakni, hogy maximum 3 legyen egymás mellett, a mozaikos elrendezés valahogy nem így működik az oldal szerint...

Ha mégis csak a blog.hu-t választanám, akkor milyen sablonok jöhetnének szóba? A blogspotosok nem működnek, egy teljesen újat írni pedig nem tudok, mivel nincs rá időm (és a html nyelv felét elfelejtettem a többivel pedig épphogy köszönő viszonyban voltam).


Saját magamnak a blogspoton készítettem egy blogot, jó pár évvel ezelőtt, viszont ennek a neve nem annyira könnyen megjegyezhető (szerintem). Viszont átláthatóbb számomra, jobban kezelhetőbb, s annyi sablon van rá mint a szemét.


2015. júl. 18. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy megjegyezhetőbb nevű blogot a blogspoton!
2015. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Blogger.com

Wordpress.com


Eddig két blogom tűnt el nyomtalanul a nyomorult magyar szolgáltatók miatt (freeblog, blog.hu). Soha többé!

2015. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!