Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a világ legszebb,...

Melyik a világ legszebb, legkülönlegesebb weboldala, honlapja?

Figyelt kérdés

készült esetleg vmi világméretű kutatás,felmérés ezzel kapcsolatban?várok szubjektív ötleteket is..


tudom már volt ilyen kérdés de arra nem jött túl sok érdemi válasz...ha valakinek egyénileg tetszik egy lap azt is szívesen fogadom:-)


2008. okt. 17. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Először definiáld, hogy neked mi a szép és különleges, különben egy ilyen szubjektív kérdésre nem leeht választ adni.
2008. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
direkt beleírtam a kérdésbe, hogy bármi szóba jöhet pl.egy kutatás eredménye,vagy bárki szubjektív véleménye.ezért nem írtam bele hogy pontosan ÉN mire gondolok...
2008. okt. 17. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Objektív kutatás nincs :) Amúgy a www.azevhonlapja.hu címen a magyar oldalak közül vannak díjazottak. Igaz sokszor részrehajló :)
2008. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2008. okt. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!