Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék egy igényes weboldal...

Szeretnék egy igényes weboldalt, van öltletetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy html huszár de nem akarok gportálos vagy uw.hu-s oldalt. Képek, meg egy kevés szöveg is lenne rajta, bemutatkozó anyagok egy amatőr művészeti project számára.


Tudtok valami igényes megoldást ami nem igényel előképzettséget és nem pakolják tele rekámmal az oldalt?


2010. máj. 9. 21:01
 1/2 anonim válasza:
nem nagyon.. én mlapot csináltam, de ha reklámmentességet akarsz akkor .hu vagy .eu domaint vegyél.. és kérj reklámmentességet,, ami nincs igynen..
2010. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdésedből azt vettem ki, hogy komolyan gondolod ezt a weblapot. Szívesen segítek Neked, és szeretném, ha még írnál egy kicsit az elképzelésedről!

Képgaléria, Fórum, kép kommentelés, szavazás, mi kellene pontosabban? Dinamikus oldal (PHP), vagy teljesen statikus HTML?


Akár pár száz forintból megoldhatjuk.


Ha gondolod, csak bátran válaszolj privátban, megbeszéljük!

2010. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!