Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerinted egy nagyon igényes...

Szerinted egy nagyon igényes humorportál, ha nagy reklámot kap, évek múlva hozhat elég nagy hasznot? Saját készítésű videókat is tervezek a közeljövőben rá, de ez még csak álom jelenleg.

Figyelt kérdés
célközönség inkább a fiatalok, azok szoktak ilyen videókat nézni. gondolkodtam zene műfajban is, de azt nem hinném hogy olyan sokan néznék. Vélemények?
2010. febr. 25. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
a webkészítést középfokon vágom. Eddig volt jópár oldalam, de inkább hobbiból. a tudásomat akarom kamatoztatni valhogy, ha már értek a weblapkészitéshez, miért ne vágjak bele ilyenbe? :)
2010. febr. 25. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj esetleg közösen is dolgozhatnánk nekem is hasonló terveim vannak.

Egy a sok közül amit csináltam: kataiistvan.co.nr bár ezt nem hobbiból csináltam hanem kérésre és épp most ezen dolgozok: kdani.com/mite

2010. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként szerintem annyi hasznot hozhat, amennyi munkát belefektetsz.
2010. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Ez közeljövőben akarom megvalósítani, és felnőtt segítséget kell majd kérnem hozzá, mert az adsense rendszerében csak felnőttkorú regelhet, ami úgye a pénzt hozza :D Én 16/F vagyok.


A honlapodat elmentettem meg az elérhetőségeidet. Amúgy Te milyen fokon értesz webkészitéshez? Én a joomla rendszerére gondoltam, 100% azzal csinálom majd majd a honlapot. Csak a téma... ami necces... gondoltam már egy fórumra is, mindenféle témában, ahol az emberek beszélgethetnek, de ilyen már van... ilyen közéleti fórum, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam... de ez annyira nem hoz lázba.


Körbekérdeztem ismerőseimet, de ők mind 18 alatt vannak, aki meg a felett azt se tudja mi az a honlap majdnem xD

2010. febr. 25. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátot
2010. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ment vissza is
2010. febr. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!