HTML kezdő munka?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szeretnék már munkát keresni. Esetleg vannak olyanok, hogy egyszerű weblapokat programozzak kezdésként?

2016. nov. 5. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak HTML?
2016. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak HTML-t tanulok, de abban elég komoly weblapokat tudok csinálni.
2016. nov. 5. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A html csak egy lap szerkezetet irja le, komoly akkor lesz ha van kinezete (css), lehet interakciokat vegezni rajta (js), es ha nem csak bemutatkozas a celja akkor szerveroldalon is mukodtetnie kell vminek (php,ruby,node.js...), Valoszinu az adattarolas is fontos (mysql,mssql..). Es ezeket nem eleg csak alapszinten tudni, hogy komoly weblapot lehessen kesziteni, vagy penzt keresni ilyesmivel. Persze lehet szakosodni csak kliens v szerver oldalra, azon belul is nyelvekre, rendszerekre, de ezektol is meg sok evnyire vagy.
2016. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Csak HTML -el nem mész messzire.

Még a hozzá tartozó CSS(3)-JavaScript -el is nehézkes.

Valamely keretrendszer ismerete kell, amihez pl. külsőt tudsz fabrikálni,

pl. egy grafikus által készített réteges terv alapján. (PSD)

2016. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak HTML-lel nem csinálsz Te semmilyen komoly honlapot.

Kb, mintha úgy akarnál házat építeni, hogy szög beverésen kívül máshoz nem értesz.

2016. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a HTML+CSS+Javascript megtanulását, és akkor már van rá esély, hogy az alsó szomszéd virágboltjának a weboldalát megcsinálhasd neki referenciaként(úgy, hogy nem nagyon várhatsz még érte pénzt). Ezenkívül érdemes a szerveroldalt is ismerni, PHP+SQL. Ha ezek megvannak és mennek, akkor érdemes ismerősöket, barátokat megkörnyékezni, hogy nem kell-e nekik valamilyen weboldal. Egy kis szerencsével előbb-utóbb valami bejöhet. Persze ne várd, hogy ezzel emgállsz, folyamatosan fogsz újabb dolgokat tanulni, kisebb-nagyobb adagokban. Én is kb. azt csinálom, amit itt leírtam, plusz az alapokat magyarázgatom másoknak is, és ebből kisebb pénzeket szerzek. Megélni nem tudnék belőle, de egyetem mellett azért nem jön rosszul.
2016. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban úgy van, ahogy az előző válaszolók írták. PHP, javascript és css tanulásra van szükség. Én a helyedben a css-el kezdeném, utána jöhet a javascript és a végén csak a php.


Itt mindent megtalálsz, érdemes mondjuk amúgy is megtanulni angolul:


[link]


De van egy könyvsorozat, a tanuljuk meg a ... használatát 24 óra alatt, kezdőknek pont jó, bár azon felül is érteni kell még azért néhány dologhoz. Épp most találtam rá google-ben, ráadásul az ELTE weboldalára van linkelve:


[link]


Van ebből php és javascript is.

2016. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!