Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Adott egy HTML5 weboldalam és...

Adott egy HTML5 weboldalam és szeretnék csinálni egy olyan menüpontot, hogy apróhirdetéseket lehessen feladni mint pl. : jófogás, vatera. Hogyan?

Figyelt kérdés
Valaki bármilyen információt tudna erről adni? Mert ilyet még nem csináltam. [link]

2016. febr. 13. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
...ja, és egy bejelentkező felületet. köszönöm
2016. febr. 13. 13:49
 2/5 b4r4thg ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy hogyan fogj neki, akkor sajnos megvalósítani sem fogod tudni majd. Egy ilyen rendszer felépítése ugyanis elég bonyolult.

Vagy egy jó programozó kell hozzá, vagy egy jó sablon script (pl [link] de azt meg az igényeidre kéne szabni.

2016. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdemes-e belekezdeni magyarázni.

Szerintem nem.

Inkább kérjetek fel egy szakembert.

Teljesen más tészta, mint összekattintgatni egy HTML oldalt, arról nem is beszélve, hogy a szar munka az elég sok szempontból problémás, lásd adatbiztonság és hasonlók.

2016. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd ott hogy elsajátítod a PHP + MySQL alapjait.

Írsz egy reg / login rendszert, aztán felhasználók küldhetnek be hírdetést, aztán tovább szépíted...

A HTML5, azaz statikus HTML lapok amik most vannak, az csak a jéghegy csúcsa, kell hozzá szerver oldali részt készíteni, ami bő 90% -át adja a weboldalnak.

2016. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azthiszem tanulás lesz ebből inkább mint copy/paste. :)
2016. febr. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!