Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondhatni hogy kezdő vagyok...

Mondhatni hogy kezdő vagyok weblapkészítés terén, de azért elég sok mindent megtudtam már oldani gond nélkül (html, css, php), viszont most elakadtam a tartalom szerkesztésnél?! .

Figyelt kérdés
A probléma leírása: Adott egy 4 elemes menü. Ha rákattintok egy menü elemre behozza include parancsal az adott fájlt egy textarea mezőbe amit lehet szerkeszteni. Eddig minden működik mind a 4-et szépen kiolvassa adatbázisból. A tartalom szerkesztése után van egy "rejtett" input mező amibe megadom melyik menüponthoz mentse a tartalmat, de bármelyik oldalt módosítom mindig csak az első oldal tartalmát frissíti, ilyenkor a többi marad az adatbázison keresztül bevitt adattal. Valaki tud erre egy megoldást hogy az adott tartalom szereksztése után jó menüpont alá vigye be az adatot ne mindig csak az elsőt írja felül? Vagy hogy miből kéne kiindulni. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. nov. 10. 11:37
 1/6 Tengor ***** válasza:
72%
Jó lesz az, csak a 52. sorban kimaradt egy zárójel.
2015. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Kérdésfeltevésben is kezdő vagy?
2015. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

citromost

Nem itt élem az életem, hogy tudjam kinek mire van szüksége ahhoz hogy segíteni tudjon egy probléma megoldásában.

Ha valami nem világos, vagy ha valami plusz információra van szükség akkor azt meglehet mondani és ha tudom leírom.

2015. nov. 10. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor programozási-kérdések 101:

Ha kérdezel, akkor kóddal vagy kódrészlettel együtt kérdezz, mert egyébként NEM tudunk segíteni. Ja, és ha lehet az aktuális kódot másold be karakterre pontosan valami kódmegosztó oldalon keresztül, és ne ide f&sd be, mert akkor átláthatatlan lesz.

G.

2015. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
jsfiddlét és barátait kifejezetten szeretjük
2015. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Citromfos te csak ugatni jársz ide?
2015. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!