Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem frissül az FTP-vel...

Miért nem frissül az FTP-vel feltöltött tartalom egy weboldalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este egy régebbi weboldal tulaja kért meg, hogy változtassak pár oldalt a weboldalán. Átírtam pár dolgot, majd Total Commanderen a megadott elérésekkel sikerült is szépen belépnem, a szükséges fájlokat áttöltöttem, felülírtam. Élesben mégis a régi tartalmat látom továbbra is. Találkoztam már ilyennel, ezért töröltem a böngészési előzményeket (chrome-ban voltam), de úgysem frissült, sőt ma egy másik gépről a munkahelyemen szintén ránéztem, és ott is régi tartalmat látom. Mi lehet ennek az oka? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. okt. 2. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ftp. nélkül és azzal is. a weboldalt pedig www. nélkül és azzal is. Nálam megoldja, ez hostingonként változik, hogy melyik a jó.
2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cache?
2015. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jmuzsi ***** válasza:
egész weblap letölt és újra fel én így szoktam meg oldani az ilyen makacs dolgokat
2015. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

H.Tibor87: +1, a gyorsítótárba tényleg beragadhatott a régi tartalom.

* Firefox esetén: CTRL + F5, CTRL + Shift + R ( [link] )

* Google Chrome-nál: CTRL + F5, CTRL + Shift + F5 ( [link] via [link] )


továbbá: [link]

2015. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jmuzsi ***** válasza:
de ez nem biztos mert kérdező is írta hogy az irodai gépen is ugyan azt látja
2015. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok, cache meg minden üres, előzmények az őskorig törölve, munkahelyi gépen is, mobilon is, mindenütt a régi cuccokat látom, ugyanakkor total commanderrel is beléptem és az új fájlokat látom (3 kép cserélődött csak és 2 html oldal, mind felül lettek írva).....
2015. okt. 4. 13:38
 7/8 jmuzsi ***** válasza:
készíts egy képet hogy te mit látsz és utána linkeld be a képet majd az oldalt
2015. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem cache, és FTP -n fent van, akkor viszont rossz tárhely.

Vannak szolgáltatók ahol több oldalt lehet üzemeltetni egy tárhelyről.

Ilyenkor almappákba pakolják az oldalakat.

Plusz nézd meg hogy az FTP és a domain ugyan arra az IP -re megy -e. ( ping mydomain.tld )

2015. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!