Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol tudnám magam jobban...

Hol tudnám magam jobban hirdetni, hogy legyen ügyfél akinek weboldalra lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Hirdetem magam a facebook-on néha, a jófogáson, máshol nem, saját bemutatkozó oldalt még nem írtam. Kisebb oldalakat szoktam írni, de utóbbi időben nincs aki érdeklődne. Hiába hirdetem magam 3-4x is a jófogáson, pedig 1-2 referenciám is van.
2015. aug. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor itt az ideje hogy csinálj bemutatkozó oldalt. :-)

Hiába hírdeted magad, ha nincs saját oldalad mint referencia, így max ajánlásokon keresztül, azaz mikor egy ügyfél ajánl másnak is.

Amúgy az elmúlt 1 hónapban nálunk is érezhető volt a pangás, mindenki nyaral :-)

Csak pár régebbről húzódó megrendelés került aktívba.

2015. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire nyomjátok az oop-t? Gondolom cégnél vagy. Hogy lehetne webfejlesztő céghez bekerülni, nem tudom... próbálkoztam pesten is, itt vidéken is de nem kell az ember, sok a követelés.
2015. aug. 9. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Vidéken nehezebb, pesten könnyebb ha vágsz egy ismert CMS -t, keretrendszert, tisztában vagy az OOP -vel és MVC -vel (mert az előbbiek 90% erre épülnek).

Ha csak az alapokat tudod, akkor esélytelen a bejutás.

2015. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen szempontbol sok a koveteles?

Altalaban annyi szokott csak lenni, hogy erts hozza rendesen, ha mar ilyen teruletre mesz.

Az OOP ismeret eleg alap dolognak szamit.

2015. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, ez a sok a követelés dolog volt már tőled, de akkor sem derült ki, hogy mit is jelent ez pontosan.

Nyilván érteni kell hozzá...

2015. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyedül az oop nem megy olyan szinten, hogy full oop oldalt tudjak írni. Function-öket használok elég sűrűn, de az nem ugyanaz. Ja és mi számít hozzáértésnek ha már itt tartunk és mi nem?...
2015. aug. 10. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Az OOP maga egy nagyon alap dolognak szamit, ha az nem megy, akkor nem ertesz hozza.

Kb ennyi. Tenyleg.


Attol, hogy ossze tudsz dobni par filet egymas melle, meg nem leszel webfejleszto, bar sokan ebben a hitben elnek.

2015. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OOP a PHP5 -el vállt igazán objektumorientálttá.

Igaz PHP3 -tól volt lehetőség alapszinten, de sok dolog nem épp úgy ment, amit PHP4 -re sokat csiszoltak, de PHP5 -től vált értelmessé.

2015. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!