Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weboldalra lenne...

Milyen weboldalra lenne kereslet manapság, melyik téma nincs még telítve?

Figyelt kérdés
Akár eladásra, akár ingyenesnek, közösségi használatra?
2015. júl. 28. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy közösségi portált a piaci rést keresőknek.


Amúgy mazsolázhatsz:

[link]

2015. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az innovatív dolgok még nem telített, ott mindig vannak új dolgok. :)
2015. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nehéz manapság egyedit és olyat kitalálni ami még nincs, és értelme is legyen... azért kérdezem, hogy mire lenne kereslet, mert a célközönség látja mi kell neki. De ha nektek sem kell semmi akkor jól meghal a webprogramozó szakma...
2015. júl. 28. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom mire lenne kereslet, ami legális, és még értékes is lenne, sőt még hasonló sincs nagyon...

Csak hát miért adnám oda az ötletet másnak!?

(Amúgy 99% hogy megtorpannál ott, hogy céget kéne alapítani hozzá, és irodák kellenének az órszág számos pontján, + nem ártana több is budapesten, így 50+ alkalmazottal kéne kezdeni.)

2015. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De ha nektek sem kell semmi akkor jól meghal a webprogramozó szakma..."

Nem világos, hogy miért fordítva fogod meg a dolgot. Szépen keress klienseket és akkor lesz munkád, miért halna meg a webprogramozó szakma? Egyre több a weboldal és egyre igényesebbek a megrendelők.

2015. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért egyből +50 fős brigádban kell gondolkodni... nem facebook szintű világhírre gondoltam.

És a másik. Nem programozók véleményére vagyok kíváncsi elsősorban, mivel egyértelmű hogy a saját ötletét nem fogja másnak odaadni, hanem "civilek" véleményére, milyen témát látnának szívesen a weboldalakon.

Egyébként az hogy valakinek írok oldalt... most utóbbi két rendelésem le lett mondva, egyik nem ér rá, nyaral (vagy mégsem kell neki a megbeszélt oldal, vagy fizetni nem akar érte), másik pedig mikor kiderült hogy tárhelyet ugyan adok én de nekem is pénzbe kerül, akkor már hirtelen nem kellett... szóval ennyit erről.

2015. júl. 28. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor fel is adod?
2015. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg nem magyar piacban kell gondolkozni.
2015. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Feladom mert nem látom értelmét... jártam már úgy is hogy elkezdtem írni az oldalt és menetközben derült ki hogy nem fog tudni fizetni csak akkor "ha lesz neki is bevétele"... elmegy az ember kedve már egy idő után tőle. Van éppen ötletem de elkezdem írni, és rájövök hogy mi a fenének csinálom nem lesz értelme úgysem. Írtam már egy blogot is, amire cikkeket töltöttem volna fel, de attól is elment a kedvem és csak áll, a domain név is meg a sok tárhely is csak van magának most, eladni meg nem lehet mert kutyának sem kell ez a név.

Írták az elején válaszba: írjak közösségi oldalt. Minek ha mindenki a facebook-on lóg?

2015. júl. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!