Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az adatbázist hogyan tudom...

Az adatbázist hogyan tudom áthelyezni a webszerverre?

Figyelt kérdés
XAMPP segítségével csináltam egy weboldalt, hozzá adatbázissal. A weboldal elemeit már felöltöttem a szerverre, viszont az adatbázist nem értem hogy lehet oda áthelyezni. A phpMyAdmin-ból ki exportáltam az adatbázist .sql kiterjesztésű fájlként, de fogalmam sincs mit kell vele csinálni, hogy ez ott legyen a szerveren és működjön. Találtam valami letölthető mysql programokat is, de azokat a saját gépemre kell feltelepíteni, ami gondolom nem sokat ér, mivel nem a gépemről akarom elérni az adatokat. Mindig localhost-on tanultunk, és fogalmam sincs ez hogy működik.
2015. márc. 25. 12:46
 1/5 anonim válasza:

Saját webtárhelyed van, vagy bérled?

Ha saját:

Milyen webszerver fut róla?

Ha bérelt:

Statikus vagy dinamikus?

2015. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főiskola adta szakdolgozathoz, nem tudom milyen webszerver fut ott, de dinamikusnak kell lennie, különben nem sok haszna lenne.
2015. márc. 25. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődj, hogy van-e phpmyadmin. Esetleg, hogy elérhető-e közvetlenül a mysql szerver (bár ez nem túl szerencsés). Jobb esetben adnak egy korlátozott ssh hozzáférést ahol működik a kliens...
2015. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, rákérdezek.
2015. márc. 25. 13:24
 5/5 PHP de kóder! ***** válasza:
mysqldump a baratod
2015. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!