Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkészítéssel lehet pénzt...

Weblapkészítéssel lehet pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Értek a weblapkészítéshez, próbálok minél több mindent megtanulni, design-t is tudok készíteni hozzá. Még csak egyetemista leszek, nem is nagy vállalatok meg ilyesmiknek gondoltam weboldalt csinálni, csak ilyen egyszerűbbeket, hogy hátha szereznék egy kis zsebpénzt, meg szeretem is ezt csinálni. Ez legális, vagy büntetnek érte, ha nem tudok számlát adni róla? Vagy inkább hagyjam az egész ötletet?
2015. febr. 27. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
a mindenkilapja.hu vagy a sharepoint designer nem számít weblapkészítésnek.. egyébként számlát kell adni..
2015. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 b4r4thg ***** válasza:

Számlát kell adni róla természetesen.

Kezdj el az ismeretségi körödnek honlapokat készíteni, és amikor már van rutinod benne, akkor érdemes továbbgondolni...

2015. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ilyen weblapokra gondoltam, hanem amit én kódolok saját kezűleg.. számlát hogy kell róla adni??
2015. febr. 27. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számla nélkül is lehet vele keresni, de mindig keveset és mindig kis hal maradsz. Az igazán nagy bizniszek mindig számlásak. És azt már megtanultam, hogy az hogy mennyibe kerül egy weboldal sokkal inkább függ attól, hogy kinek csinálod, mint attól, hogy milyen bonyolult. Láttam már ugyan olyan bonyolultságú weboldalt eladni 50 ezer forintért is meg 3 millióért.
2015. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy számlát tudj adni róla vagy céged kell hogy legyen vagy vállalkozói engedélyed. De ilyenbe akkor fogj bele ha van kellő tőkéd, vagy vannak biztos munkáid, mert egy cégnek ha nincs bevétele akkor is van költsége, tehát ráfizetéses lesz, ha nem tudod fedezni.
2015. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyd az ötletet. Fogadd meg az előttem írók tanácsát. Fejlődj és tanulj persze tovább, ha el tudsz vállalni tanulás mellett munkákat, és ezt kifizetik, hajrá. Gyakorlatnak és később referenciának is jó lesz.
2015. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Weblapkészítéssel lehet pénzt szerezni?"


Nem, a sok webfejlesztő csak poénból jár be az irodába dolgozni.

2015. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Természetesen lehet. És sok válaszoló eléggé úgytűnik, hogy másokat *ide írnék egy szót ha nem tiltaná a szabányzat* jár ide, pedig attól hogy egy kérdés kicsit furcsa/más attól még ugyanúgy lehet válaszolni rá értelmesen.
2015. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!