Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapkeszitessel kapcsolatban...

Weblapkeszitessel kapcsolatban adna valaki nehany tippet? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Roviden, van egy kis vallalkozasom aminek szeretnek kesziteni egy weboldalt (amugy abszolut nem ertek hozza). Keresgelte neten es rabukkantam a wix.com-ra..itt konnyeden keszitettem egy megfelelo weboldalt ami tokeletes lenne, de van egy problema, illetve tobb is...A domainra meg a tarhelyre itt eleg sokat kell fizetni kb 16 euro/honap ami nekem nem felel meg mivel meg nem megy annyira az uzlet..Lehet kapni sokkal olcsobban domaint meg tarhelyet kb 10-20.000 ft/ev..namost a kerdesem az lenne, hogy azt a sablont amit atszerkesztettem wixen ha kimasolom a html kodot hogyan tudom athelyezni egy masik helyre vagy tarhelyre ami olcsobb? (most lehet hulyeseget mondtam de maskepp nem tudom hogyan magyarazzam el) A masik kerdesem pedig az, hogy wixen a beallitasoknal van egy olyan opcio, hogy SEO..utana olvastam es nagyon hasznos lenne szamomra a hasznalata, mivel a konkurenseim nem hasznaljak..tehat ha veszek egy domaint es tarhelyet ott tudom hasznalni ezt a SEO-t?..Meg egy kerdes, pl egy masik tarhelyen is lehet ilyen konnyeden szerkezteni az oldalt mint a wixen vagy oda mar szukseges html kodokat hasznalni?..Mivel sokat kene valtoztassak a weboldalon pl ha van valami akcio vagy ujdonsag akkor ki szeretnem publikalni azt..Tehat osszefoglalva nekem a problemam az, hogy a wix egy magam fajta amatornek csodas oldal viszont draga es ezert atkene masoljam az ott megszerkesztett oldalt egy masik helyre ami olcso, es azon a helyen valahogy kene tudjam 2 hetente valtoztatni a szoveget vagy kepet es kene tudjam hasznalni a SEO-t. Elvegre azt sem tudom, hogyan mukodik egy ilyesmi..kifizetem paypal-el egy evre a tarhelyet es a domaint es utana??? van egy felulet ahol tudok szerkezteni?? vagy valami program amit lekell tolteni??


Elore is koszonom a valaszokat

Bocsanatot kerek az ekezetek hianyossaga miatt

Remelem nem irtam sok marhasagot de ha igen megbocsajthato mivel nem ertek ehez :D

Esss ha valaki tudna ajanlani egy oldalt ahol lehet olcson vasarolni tarhelyet es megbizhato oldal meg enis konnyen tudok mozogni rajta akkor kerem ossza meg velem is Es koszi megegyszer mindenkinek.



2014. júl. 13. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a másolgatás nem így működik.

Azzal max az aktuális kinézetet tudod átvinni, de működni nem fog.


Más tárhelyeknél pedig ált. tényleg csak a tárat kapod, üresen. Oda neked kell feltenned az oldalt, vagy valamilyen rendszert, amiben szerkeszthetsz tartalmakat. (Van sok helyen erre megoldás, hogy kb 1-2 gombnyomás az egész.)

Joomla, Dupla, Wordpress stb... ilyen "kész" megoldások, ahol csak a tartalmat kell feltenned.


A SEO-t pedig ne keverjük most bele, az nem egy olyan cucc, hogy "bekapcsolod" és kész.

2014. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most bukkantam ra a web.com-ra olyasmi mint a wix csak sokkal olcsobb..ami nekem megfelelne az kb 3 dollar/honap..Mi a velemenyetek ez olyasmi mint a wix?
2014. júl. 13. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmi.

De őszintén szólva az ilyen és hasonló szolgáltatások olykor inkább "ártanak", mint használnak.

Ha van egy vállalkozásod, inkább készíttess egy weboldalt, még ha valami egyszerűbbet is. Nem olcsó, de megéri, mivel azt tükrözi, hogy ez egy "komolyabb" vállalkozás és nem mindent a legolcsóbban akar kihozni.


Egy ilyen webes editorral csinált oldal kb olyan, mintha egy menő étteremben mindenen alapanyagon, amit lehetőleg minden vendég jól lát, ott figyelne az orbitális tesco gazdaságos matrica.

Egyszerűen komolytalanná teszi az egészet.

2014. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-3-nak teljes mértékben igaza van.

Olcsóbb megoldás, amiről nem süt, hogy gagyi: CMS rendszer, én is azt javasolnám első körben. Ha pedig sehogy se boldogulsz vele, akkor marad a szakember.

G.

2014. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne egy wordpresst átalakítani céges honlapnak, mint ilyen online szerkesztővel szórakozni.

[link] itt cpanel legkisebb csomag ~4000eFt / év + 3. évtől +1500Ft/év a domain miatt.

Ezen van automatikus wordpress telepítés, abba keresni egy számodra tetsző témát és már csak meg kell szerkesztened a tartalmat.

2014. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 000webhost.com-on igyen kapsz tárhelyet, egy .info domainnel a godaddy.com-on pedig olcsón kapsz domaint, vagy a host24-et javaslom, elég a silver pack, ha sok időre regisztrálsz, olcsóbb, INGYEN domainnel
2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megadod a címet? És akkor többet tudunk mondani.
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg nincs publikalva mivel meg a szoveg ezutan jon azt meg ki kell talani..es kepeket is meg atkell vallogassam, csak kicsit elore gondolkodok es azert tettem fel a kerdest, hogy tudjam mit tegyek mikor kesz lesz a weboldal, vagy tudjam, hogy egyaltalan folytassam tovabb vagy ne mert havi 16 eurot nem fogok fizetni.
2014. júl. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!