Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nekem van egy Hostinger web...

Nekem van egy Hostinger web oldalam és én azt "Társ kereső oldalnak szeretném késziteni", hogyan tudok berakni Registralciót és olyan sablont, hogy lehesenek alkalmazazások?

Figyelt kérdés
Privat chat,saját képeket fel rakni,like,comment,megosztás,és amikor fel lépnek az oldalra,akor automatikusan registralciót kér és ha registralt a személy,akkor csak be jelentkezést,ezt,hogy lehet meg csinálni?
2015. jan. 20. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
PHPfox-al meg lehet csinálni.
2015. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes a tárhelyed, akkor felejtsd el, nekem is van közösségim, CMS-n de csak normális(fizetős)tárhelyre rakom +rendes domain.
2015. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, minek?! Egy vagon társkereső oldal működik jelenleg is, ezek közül 2-3-on van csak értékelhető mennyiségű felhasználó. Az ő szintjükre sosem érnél fel, pláne nem ingyen tárhelyen.


Egyébként pedig tanulj HTML-t, CSS-t, PHP-t, MySQL-t, JavaScript-et, 1 év múlva találkozunk.


Hiába sablont akarsz, azt testre kell szabni, azokhoz pedig szükséged van tudásra.

2015. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy kódolsz, ahogy írsz több kérdés nincs.
2015. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TrollFater ***** válasza:

Fiacskám ezzel a helyes írással (helyesen egybe!) inkább ne akarjál te web oldalt (weboldalt) készíteni, maradjál a kapánál.

Ezen szétröhögtem az agyam: mi a f**m az a REGISTRALCIÓ? XDXDXD


Ássad el magad gyorsan!

2015. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem először a helyesírásod fejleszd, aztán utána kezdj hozzá a weblapkészítés tanulásához.
2015. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!