Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bővebb vélemény az oldalamról?

Bővebb vélemény az oldalamról?

Figyelt kérdés
szjg-mindorokke.webnode.hu

2015. jan. 4. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Röviden: jó

Bővebben: nem jó

2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Faék egyszerűségű 1000x lejáratott unalmas sablonra épülő oldal. A design gyakorlatilag értékelhetetlen. Felül a képek is nagyon gázak hogy ilyen rossz minőségű homályosak. Egy amatőrnél is amatőrebb tucat tinilány blog. Tele van ilyenekkel a padlás. Tízes skálán 2-3-at tudnék adni neki.
2015. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kosgonom az oszinteseget meg ha a valosag neha faj is. De: milyen temaban tudnek akkor olyan blogot csinalni hogy azt ne lehessen 'tucat tinilany blognak' nevezni?
2015. jan. 4. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, érdemben csak olyan témáról tudsz értékelhető blogot csinálni, ami érdekel is. Esetleg valaminek a megtanulásának folyamatáról, de ne kalandozzunk el ennyire.


Mellőzd a csicsát, mert csak bántja a szemet és rontja az összhangot. Az oldal tetejére odagányolt, kifejezetten ocsmányul ható képeket dobd ki a francba. Sem az összképbe nem illenek, sem minőségileg nem elfogadhatók.


A fogalmazásodra is jobban kellene ügyelni. A túláradó, tinis, tocsogós, "ímmel-ámmal" értelemmel bíró mondatok kevés információt hordoznak és zavaróak. Legyél lényegretörő és lehetőleg maradj minél közelebb az objektivitás talajához. Érdemes lehet megszemlélned néhány látogatottabb blogot, és megfigyelned, hogyan fogalmazzák meg az általuk tárgyalt témakörről a mondandójukat.


De méginkább - főleg mivel nem vagyok a téma szakértője; szoftverfejlesztő vagyok - figyelmesen olvasd el ezt a blogot, hátha jó mederbe tereli a törekvéseidet: [link]

2015. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Drone007 ***** válasza:
100%

Beállnék a többiek mögé, ugyanakkor van egy dolog, amit sose értettem az ilyen fan-oldalakkal kapcsolatban.

Értem én, hogy SZJG fan vagy. Okés. De mi a rák az az SZJG? Nem ártana a kezdőlapon tudatni a véletlenül betévedő - és a véleményezésre felkért nyomorult GyK segítőket - felhomályosítani, hogy mi is az az SZJG. Annyi leesett, hogy valami együttes, vagy zenész, de semmi más.


Másik érthetetlen dolog számomra, hogy az ilyen összekattintgatós weboldalakról, blogokról és társaikról miért a weblapkészítés kategóriában kérsz véleményt? Közük nincs a weblapkészítéshez a 10kattintásos weboldalaknak.

2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Múltor én is kérdeztem valakitől hogy mi az az SZJG, és annyi választ kaptam hogy nem nekem való. Szóval otthagytam a francba, pedig rákérdezhettem volna hogy... Miért? Annyira szar? :)


Na mindjárt megnézem az oldalt.

2015. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nem nekem való. :)
2015. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos a Szent Johanna Gimi fan club -ja. :-D
2015. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De azt lehet tévedek és a Debreceni Szent József Gimnázium -ról szól :-D
2015. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!