Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tölt be tumblr-ön...

Miért nem tölt be tumblr-ön néhány kép?

Figyelt kérdés
Ma kezdett ilyen lenni...nem tudom mitől lehet, de nagyon rossz. Valakinek van/volt hasonló problémája? Mivel tudnám orvosolni?
2014. dec. 20. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is zavar. Én speciel észre sem venném ha az egész Tumblr egyszer csak eltűnne.
2014. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hali. Tudom nem ide tartozik, de olyan kérdésem lenne, hogyha leszedek tumbliról képet és a sajátomra feltöltöm az nem szabálysértő?
2014. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szabálysértés lenne, sokszor láttam már ugyan azt a képet több embernél feltöltve. :)
2014. dec. 21. 16:53
 4/6 anonim válasza:
Látom még nem kaptál választ, szúval próbálok segíteni. Lehet, hogy az interneted lassú. Amúgy nálam is szokott néha ilyen lenni, akkor visszatekerek és újra le. Többnyire működik..
2014. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*szóval
2014. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már megoldódott a probléma! :)
2015. jan. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!