Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webes front-/backend állásokná...

Webes front-/backend állásoknál az x év tapasztalat (ha nincs kiemelve) csakis munkabeli, "amiért pénzt kaptam" tapasztalatot jelent?

Figyelt kérdés

A saját projektek, vizsgamunka, portfolio is beleszámítandó?

Vagy onnantól számít, amikortól már tudok magamtól aktívan haladni?

Esetleg a hello worldtől?


2014. dec. 12. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello Worldtől semmiképp. De ahol 3 év tapasztalatot várnak el nem fognak elhajtani 2 év 11 hónap tapasztalattal. Ez amúgy sem ilyen absztrakt fogalom.
2014. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az X év tapasztalat sok helyen kiváltható egy felvételi teszttel.

Az hogy nincs kiemelve, hogy munkában eltöltött, még arra gondolnak.

Mivel bárki bármit mondhat, de ha volt korábbi munka helyed az lekövethetőbb, akár gyakorlati hely főiskola/egyetemi tanulmányok alatt és ott szerzett tapasztalat is megfelel.


Én anno a szakács szakmámmal voltam így...

Bár hol akartam elhelyezkedni benne, akár csak a legalja munkára, több év volt az elvárt, vagy szezonálisan, minimálbérért 16 órázni lehetett volna. (rabszolgát kerestek)

Így míg keresgéltem, tanultam is közben, és végül teljesen más területen helyezkedtem el. :-)

(Mondjuk ott a gyakorlatot azzal váltottam ki, hogy volt tanárom elráncigált egy országos versenyre, és csuklóból országos szinten jó helyet értem el)

2014. dec. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!