Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » "Új téma", "Hozzászólás"...

"Új téma", "Hozzászólás" gombokat hogy tudom elszeparálni/eltüntetni hungarianforum. Net-en?

Figyelt kérdés

PHPBB nyelvről van szó.

A fórumokon belül hogy tudom az "Új téma" gombot és a topicon belül az "Új téma", és a "Új hozzászólás" gombot hogy tudom felülről eltüntetni? A topikok felsorolásánál a táblázat alján, tetején van ilyen, és a topikokban a hozzászólások táblázatának alján és tetején.

Nekem elég lenne csak az aljára, bár ha nem lehet, akkor sem fog földhöz vágni, de akkor viszont kicsit el kéne szeparálni a mögötte lévő linkektől (ami megmutatja, hogy melyik témakörön belül vagyok, melyik fórumban, szóval ilyen útvonalszerű). Nagyon egybefolyik, és szerintem ízléstelenül néz ki.

Ha manuálisan nem elszeparálható, mármint az admin kezelőfelületen, akkor a hogy tudok belenyúlni a "Template"-eknél a kódba, hogy el tudjam onnan tüntetni? Feltéve, ha ez lehetséges, mert lassan kezdem feladni a dolgokat, hogy nem tudom ezt megoldani, ha beleszakadok sem.

Valakinek ötlete, esetleg tapasztaltaktól megoldás?


Aki csak szapulni/fikázni jönne, inkább ne írjon. Köszi


2014. júl. 30. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!