Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha Tumblr-n meg akarom változt...

Ha Tumblr-n meg akarom változtatni a témát, az előző html kódot ki kell törölni?

Figyelt kérdés
Na szóval van az oldalamon zenelejátszó, meg már témát is állítottam be, de meguntam, és új témát szeretnék. De most akkor az előző html kódot ki kell törölni az egészet?! Vagy hogy vagy? Csak alá beillesztem? Mert ugye ott van a zenelejátszó kódja is...:S

2014. jún. 23. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

"Ha Tumblr-n..."


Eddig olvastam. :)

2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenem akkor minek kell hozzászólnod? -.-" rohadtul nem a kérdésre válaszolsz
2014. jún. 23. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a kérdés rossz kategóriában van. A jóslással kapcsolatos kérdéseket sem a Tudományok kategóriába írják. ;-)
2014. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 edemmester ***** válasza:

#3-nak igaza van, de sajnos semmi olyan kategória nincs ahová ez igazából passzolna, max egyéb.


Ha új témát szeretnél, akkor a régi téma HTML kódját le kell cserélned az új téma HTML kódjára, tehát IGEN, a mostanit törlöd, és a helyére mehet az új. De mielőtt törölnéd a mostani HTML-t, kimásolhatod a zenelejátszó kódját, és bemásolhatod majd a következőbe... vagy majd generálhatsz hozzá új lejátszót.

2014. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom, hogy a kerdesemre valaszoltal, a tobbieknek meg igazan erdekes, elmenyekben gazdag elete lehet, ha kedvenc elfoglaltsaga az, hogy egy ismeretlenbe kosson bele, mert egy kerdest rossz kategoriaba tett be. De jol mondta az utolso. Ennek nincs is "helyes" kategoriaja. Na mindegy. Gyakorin meglehet ezt szokni.
2014. jún. 23. 21:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso, akkor akar kitorolhetem az egesz HTML kodot?! Es oda bemasolom az uj tema meg az uj zenelejatszo kodjat. De akkor az eddig feltoltott/reblogolt kepeim nem tunnek el?:D
2014. jún. 23. 21:58
 7/7 edemmester ***** válasza:
A képeidet és a tartalmaidat a téma HTML-jétől függetlenül tárolja a rendszer, tehát nem.
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!