Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik a tumblr-öm?

Hogy tetszik a tumblr-öm?

Figyelt kérdés
[link] most tettem fel ezt a témát, és kíváncsi vagyok, nektek tetszik-e. Jöhet hideg-meleg. (:

2014. júl. 17. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Még egy tumblis.

Tehát, hadd írjam le még egyszer.

1.) Nincs semmi közük egymáshoz a képeknek.

2.) Random vannak elhelyezve.

3.) A betűtípus sima websafe kak@, könyörgöm, cseréld már le...

4.) Ha így folytatnád, jelzem, ilyenek ezrével jönnek elő naponta, a vicces benne, hogy PONT ugyanezekkel a képekkel. CTRl+C, CTRL+V, hol ennek az értelme?

2014. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szakadjatok már le a tumblr-es hülyeségeitekkel a weblapkészítés témáról!
2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Számítottam ezekre a válaszokra, akkor hadd mondjam meg én, hogy a tumblr-t MAGAM miatt csinálom, mert szeretem csinálni (különben halálra unnám magam), és nem divatból. Már több mint egy éve hoztam létre az accountot.

Akkor hadd válaszoljak:

1. Persze, hogy nincs közük egymáshoz, hogy nézne ki, ha minden képen Frida Kahlo, vagy polaroid idézetek lennének?! dat logic

2. Na, ehhez sok ész kellett, hogy észrevedd. Igen, ez a téma lényege. Vannak olyanok, amik katonásan egymás alá rendezik a képeket, vannak amik egymás mellé több oszlopba, és van ilyen, ami véletlenszerűen. JÉÉÉ!!

3. Mi bajod a courier new-val? Komolyan kérdezem, nem 'gúnyosan'.

4. Igen, mivel az emberek egymástól reblogolnak ezért elég VALÓSZÍNŰ, hogy megjelennek egymás blogján ugyanazok a képek. OMG!!!

Igen, ctrl + c és ctrl + v, de én nem érzem magam elég tehetségesnek ahhoz, hogy minden nap vadonatúj képeket pakoljak fel, ezért inkább másokét teszem ki. És ez nem úgy megy, hogy 'lopjuk' más képeit, egyszerűen népszerűbbé tesszük mert más emberek blogján is megjelenik.

Téged (titeket) amúgy most komolyan ennyire zavar?:D nem értem.

Második: Ne általánosíts, én most írok ki először ilyen kérdést, kösz.

Amúgy köszönöm mindkettőtök válaszát, pont a kérdésemre nem sikerült válaszolni, de azért vell dán, jár a tabzs (Y)

És ezt sem gúnyosan írom, hanem puszta tényként, úgyhogy nem kérek sem fenyegető eszelős privátokat (?) sem válaszokat, de azért thx.

2014. júl. 18. 11:27
 4/18 A kérdező kommentje:
OFF: amúgy ezt a kérdést azoknak szántam, akik szintén regisztrálva vannak, nem pedig azon laikusok számára, akik azt hiszik ez egy merő hülyeség, de persze szabad válaszolási jog, úgyhogy nem mondhatok semmit, de komolyan emberek.....
2014. júl. 18. 11:29
 5/18 anonim válasza:

Nekem mondjuk tetszik a betűtípusod, a háttér is nagyon szép, sokan elkövetik azt a hibát, hogy giccses hátteret tesznek fel, hasonlóan giccses képekkel, attól mondjuk falnak megyek. Nálad ez telitalálat, egyszerű és nagyszerű. Az viszont nekem sem tetszik, hogy a képeknek nincs sok közük egymáshoz. Természet, modellek, rajzok, film, művészet. Ezek mind szerepelnek nálad. Ha szeretnéd, hogy sokan látogassák a profilodat akkor én ajánlom, hogy találj ki valami témát és próbáld a képeket aköré csoportosítani. Én pl. szeretem ezen az oldalon azokat akik természetfotókat raknak ki, neked is vannak ilyen képeid, de közbe van szúrva 1-1 srác meg csaj akik sehogy sem jönnek ehhez a témához, ezért én inkább olyan embert követnék akinek csak olyan képei vannak amik engem érdekelnek. Ha viszont a célod "csak" az, hogy a neked valamiért tetsző képeket összegyűjtsd egy helyen akkor senkinek nem kell megfelelned :)

Mindent jó szándékkal írtam, a kritikát is :)

2014. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tartalmas választ, KEDVES ELSŐ, na ezt hívják kritikának :)

utolsó: rendben, megfontolom amit írtál :)

2014. júl. 18. 17:41
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Nekem is tumblr oldalam. Nekem nem tetszik annyira az elrendezés, túlságosan távol vannak egymástól a képek, ha közelebb lennének szerintem jobb lenne. A háttered nagyon tetszik, bár tényleg több stílusú kép megfordul az oldaladon, de ez nem olyan nagy probléma, ha színvilágban egyeznek a képek. Ami a te blogodon igaz is kb. Akartam írni, hogy rakj zenét, de láttam, hogy van.

Szóval szerintem annyi az egyetlen hibája, hogy a képek számomra elég távol vannak egymástól. :)

2014. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a véleményedet! :))
2014. júl. 19. 10:31
 9/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok még mindig.

Tehát. Amennyiben te erre is törekszel, úgy nem zavar. Feltételeztem, hogyha az ember órákat öl valaminek a megalkotásába, azzal az a célja, hogy az övé, és eredeti, egyedi legyen, de ezúttal is nagyot tévedtem, erről a véleményemről máris lemondok.


Egyébként, miután azt írtad, magadnak csinálod.

1.) Hogyan is gondoltad akkor azt, hogy idekirakod? Ezek után a beérkező kritikáról az embreket nem lebeszélni kell, hanem megfontolni, amit írtak. Ha neked így tetszik, akkor juhé, de akkor ne tedd ki ide.

2.) Ha magának csinál valamit az mebre, akkor azt nem szeretné elnagyolni, semmimondóvá tenni, igaz? Nem, sajnálom, ebben is tévedtem.

2014. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide ki, mert konkrétan a TÉMA érdekelt, hogy hogy tetszik egy külső szempontból látó embinek. Tehát a háttér, képek elhelyezése stb, azért is írtam meg a nagymonológban, hogy ez a téma sajátossága. (a random elhelyezés) Nem elnagyolni akartam, tényleg csak annyit hogy magát a témát véleményezze valaki, aki mondjuk érti miről van szó. És igazad van hogy tényleg egyedibb lenne, ha saját képeket tennék fel, de mint mondtam, egyszerűen nem tudnék, ha akarnék se ilyen szép képeket csinálni. :)
2014. júl. 19. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!