Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerül egy weblap...

Mennyibe kerül egy weblap elkeszítése? Mi kell hozzá? Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Több boltal és hatalmas árukészlettel rendelkezem és szeretnék betőrni az internet világába de semmit sem értek hozzá.

Még nem döntöttem el hogy kivel csináltatom meg, azt sem tudom hogy kihez tudok ilyenkor fordulni.

Komoly válaszokat kérek!



2014. jún. 22. 23:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Óóóójaj!
2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, 1024x768-on elég tré maga az oldal. :(


Tényleg nem azért mert mindenképp fikázni akarom, csak a tapasztalatomat írom le. Oldalt lelógnak valami fekete felületre a termékek.

2014. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ez egy Joomla. A készítő gondolta, hogy összetákol egy gagyi oldalt, kvázi nulla munkával, aztán bezsebeli érte a lóvét. Mert ugye hiába mondja itt az ember, hogy olcsó húsnak...


Kedves kérdező, pontosan ez volt az, amitől óvva intettünk. Sikerült egy kókler zsebébe locsolnod a pénzt, amiből, ha nem is holnap, de később biztosan ráfizetés lesz.


Arról nem is beszélve, hogy ilyen formán minimális tanulással összetákolhattad volna magad is, anélkül, hogy egy fillért is adtál volna valami kontárnak.

2014. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igazábol semmi sincs rajta készen...ezt csak magától csinálta a cég és feltette... most szombaton fogjuk megtárgyalni hogy mit milyenre. még nem vizettünk érte semmit sem
2014. okt. 3. 17:46
 25/25 anonim ***** válasza:
Tehát magad döntöttél a Joomla mellett és azt szeretnéd átalakíttatni? Profil oldalnak rendben lehet, de üzleti célra nagyon nem javallott.
2014. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!