Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerül egy weblap...

Mennyibe kerül egy weblap elkeszítése? Mi kell hozzá? Hogyan működik?

Figyelt kérdés

Több boltal és hatalmas árukészlettel rendelkezem és szeretnék betőrni az internet világába de semmit sem értek hozzá.

Még nem döntöttem el hogy kivel csináltatom meg, azt sem tudom hogy kihez tudok ilyenkor fordulni.

Komoly válaszokat kérek!



2014. jún. 22. 23:58
1 2 3
 11/25 PHP de kóder! ***** válasza:
azert egy szuperserulekeny szuperganyolt joomlas oldalra en nem biznam a cegemet
2014. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 PHP de kóder! ***** válasza:
valoszinuleg abbol a penzbol, amennyibe ennel a cegnel kerul egy webshop, mar egy normalisat is lehet csinaltatni
2014. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősömé: loginet.hu


Érdemes megnézni a referenciákat.

2014. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy azért emelted ki a kérdést, mert már az összes belinelt céget megkerested. Ugye?
2014. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Egy profi weboldal fajlagosan elég drága, de a konkrét ár nyilván attól is függ, hogy mit szeretnél konkrétan.


Egy nem komolytalan cég valószínűleg semmit nem vállal el 7 számjegyű összeg alatt.

Egyéni vállalkozókkal jóeséllyel olcsóbban jön ki, viszont a végeredmény minősége zsákbamacska - annyi egészen biztos, hogy olcsó húsnak híg a leve.


Beszélgethetünk róla, de én speciel valószínűleg nem tudnám most elvállalni.

2014. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Csak is kizárólag


Honlapsiker

2014. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a kérdést hogy több véleményt is meghallgathassak de már választottam és az oldal is majd nem készen van
2014. szept. 26. 20:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Na ebben az esetbe kb te leszel itt a legtapasztaltabb, szóval örömmel látnánk majd egy részletes beszámolót. (Akár cégnévvel és honlapnévvel együtt.)
2014. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
webshop.kvartett.hu
2014. szept. 29. 18:55
 20/25 anonim ***** válasza:

remélem nem fizettél érte semmit...

csukló mozdulat feltörni, ezt az elavult ...

2014. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!