Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy aktivizáljam kicsit a...

Hogy aktivizáljam kicsit a blogom olvasóit?

Figyelt kérdés
Erős túlzással lassan 100 olvasóm van, de ha felteszek valami elgondolkodtató kérdést, mindig ugyanaz a 3 reagál. (Nem csak regisztráltaknak lehet.) Hogy lehetne aktívabbá tenni a részvételt?
2014. ápr. 6. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes meggondolni a másik oldalról: téged mivel lehetne arra sarkallni, hogy kommentelj oda, ahová nem szeretnél vagy nincs mondanivalód? :)


Engem speciel nem is tudom, mivel lehetne... talán valami olyan témával/kérdéssel, ami nagyon megosztó, esetleg felpiszkálja az embert, vagy csak simán elgondolkodtat - de ehhez kell az, hogy érdekeljen a téma.

Vagy másik irány: esetleg valami könnyed, játékos módon, nem tudom, nyereményjáték, fejtörő vagy ilyesmi - ez mondjuk toborzáshoz (is) jó.


Szerintem inkább/előbb a célközönséget kéne megtalálni :), népszerűsíteni a blogot a megfelelő helyeken.


Amúgy, ha gondolod, privátban elküldheted a blogod linkjét, hátha érdeklődési körömbe vág. :)

2014. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, privátban írok.
2014. ápr. 6. 12:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!