Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit szóltok hozzá, ti szívesen...

Mit szóltok hozzá, ti szívesen regisztrálnátok, az-az csatlakoznátok egy ilyen internetes a közösséghez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy weboldal ötletem. Ez egy közösségi oldal lenne, de nem olyan mint a facebook, hanem itt tényleg szeretnék felépíteni egy virtuális közösséget. Az egész oldal azon alapulna, hogy vicces dolgokat oszthatnak meg egymással az emberek (Pl.: Vicces képek; videók; viccek stb..). Tudom, hogy már sok ilyen tartalmú blog van, de ott általában probléma az, hogy csak képeket és videókat lehet beküldeni… De azt is csak akkor, ha nincs rajtuk vízjel. Ezen az oldalon viszont bármit meg lehetne osztani a lényeg, hogy vicces legyen. És annak érdekében, hogy ne a feltöltő szívatása mennyen azért mert más oldalról ”lopta” a képet csak regisztrált felhasználók tekinthetnék meg. Azt a ”lopta” szót pedig azért tettem idézőjelbe mivel szerintem csak meg akarta osztani ezzel a virtuális közösséggel… Mit szóltok hozzá, ti szívesen regisztrálnátok, az-az csatlakoznátok ehhez a közösséghez?

2014. márc. 23. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ja,simán.
2014. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem ideírni, hogy szívesen megcsinálnám, csak akkor nem fektetnék bele időt, ha senkit nem érdekelne...
2014. márc. 23. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:

én inkább olyan közösségi portálhoz csatlakoznék, amiből ki lennének moderálva a hirdetők, és az ilyen vicc, meg hasonló témák kizárólagosan csak csoportokban lehetnének.

sajnos ezekkel tették tönkre a facérbookot is. :-(

2014. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Kismillio szinvonalas vicces oldal letezik ahol nem kell regisztralni.

Gondolom egy ido utan fizetosse tenned a "viccesebb" tartalom hozzaferhetoseget, mi?

2014. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nincs igaza... Nem tenném fizetőssé, mivel akkor semmi értelme nem lenne, és egy idő után csökkenne a népszerűsége, mint az összes pénzéhes oldalnak...
2014. márc. 23. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudatosan tartanám magam távol, mivel sok időt vesz el, és nincs sok értelme.
2014. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor regisztráció után írom oda, h lopott..xD és többé vissza se nézek..

Am nem, hidegen hagyna..

2014. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!