Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Regisztrálnátok egy olyan...

Regisztrálnátok egy olyan oldalra, ahol napirendet tudnátok tervezni?

Figyelt kérdés
Emlékeztető is lenne rajta, mobilalkalmazáson keresztül is. Vagy akár ajánlatokat is tenne, hogy mit csinálj, ha unatkozol.
2014. márc. 15. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Google Calendar.
2014. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerűre gondoltam, ilyen még egy telefonban is alap.
2014. márc. 15. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, és meg sem nézném, de még nem is keresném, sőt még csak nem is gondolnék ilyenre
2014. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miben lenne több, mint a Google Calendar? Mesélj még róla. Próbáld meg eladni.
2014. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A facebookra se gondolt senki... Amíg meg nem csinálták. De elfogadom a jelenlegi gondolatod.
2014. márc. 15. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A facebook sem a vilag kozepe. Pl. engem nem erdekel az sem es semmilyen mas kozossegi oldal.
2014. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A facebookra se gondolt senki... Amíg meg nem csinálták."

Dehogynem. Ez logikai ellentmondás. Persze, hogy gondoltak rá, mielőtt megcsinálták.


Amúgy egyetértek azzal a kritikussal, aki megkért, hogy próbáld meg eladni.


Ez a kérdés valóban egy kicsit olyan, mint a farokméretes kérdések. Viszonylag kevés lány fog rácuppanni arra, hogy kisebbrendűségi komplexusa van az embernek. Hasonlóképpen arra sem fognak könnyen rácuppanni a userek, hogy van egy siteod, amiről te magad sem tudod, hogy jó-e.


Egyébként, nem tudom én sem, hogy a Google Calendarnál jobb napirend tervezőt hogyan képzelsz el. Nem mondom, hogy nincs ilyen, csak azt, hogy a kérdésből ez ki sem derült. Az én napirend tervezőm például egy 3 soros shell script lényegében. Amondó vagyok, minél egyszerűbb, annál jobb.


" ajánlatokat is tenne, hogy mit csinálj, ha unatkozol."

Ezt a funkciót például nem értem. Rengeteg alkalmazás van, ami a szórakozásra szánt idő kitöltésében segít. Például Foursquare. Ezek teljesen jól működnek.


A "mit csinálj, ha unatkozol" jellegű feature értelmét én legfeljebb tizenévesek esetében tudom értelmezni. 18-23 év felett ilyen problémával nem küzd az ember. Kivéve, ha munkanélküli vagy depressziós. Tehát ha egy ilyen alkalmazást szeretnél, akkor azzal pont, hogy a tizenéveseket volna érdemes megcélozni. Akkor viszont mi értelme a napirend tervezésnek? Az iskolában nincsenek meetingek, szinte az összes program kötött, a sok szabadidőnek hála pedig az ad-hoc programok megszervezése is sokkal egyszerűbb.

2014. márc. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy nem mindenki szeretni kiadni ezeket a bizalmas adatait bárkinek.
2014. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!