Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csatlakoznátok balos pártoz?

Kiskavics kérdése:

Csatlakoznátok balos pártoz?

Figyelt kérdés

#pártalapitás #Balos párt
2013. szept. 8. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen balos?


Annyi féle van, mint a nyüh.Van zöld , liberális , kommunista...stb...stb


Esetleg klasszikus baloldali értékrendű párt és nem ilyen MSZP féle?

2013. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kérdés így elég értelmetlen. "Balos" (legalábbis annak mondják néhányan) az anarchista, a kommunista, a liberális, mindenféle munkáspárt, mindenféle jogvédő cucc, minden internacionalista párt stbstbstb....

Én speciel semmilyen párthoz nem csatlakoznék, szóval a válaszom nem, csak jelzem, hogy a kérdés értelmetlen.

2013. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy 1848-as hangulatot idéző baloldali párthoz szívesen lenne kedvem...

Bár alapból a jobboldali értékek állnak közelebb hozzám (Isten, nemzet, hagyományok...), de elsősorban a tettek számítanak, nem az ideológia...

2013. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pártfélét alapítunk néhányan.nem azonnali szándékokkal.Valamire való programot csak sok ember tud felállítani.Az alapításhoz csak a szokásos kötelezőt használjuk fel.Nem akarunk beülni egyetlen székbe sem,csak sokasodni.Nem igazán azt keresnénk mi mért nem jó,vagy melyiknek mekkora most a sapkája,kinek mi róható fel,hanem ki kell találni sok embernek,hogy volna jó.
2013. szept. 8. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy valódi munkásképviselet úgy hiányzik MO-n, mint egy falat kenyér. Csak éppen Mo-n a "balos" eddig a szovjet típusú kommunizmus uszályából itt ragadt, vagy éppen kőkemény bűnözői csoportot takar (Munkáspárt/MSZP) Ha egy alakulat a Marxi kiáltványból merítene (ha már 1848 :)) azt ezerszer inkább elismerném, mint a mostani maffiacsoportokat. A 165 éves Kommunista Kiáltvány elképesztően aktuális.
2013. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Zoligyereknek.:)

Nem tudom mi a jó balos,vagy a jó jobbos.:)Nem is érdekel.

Olyan vezetőség kell,amelyik békés,vigyorgós országot fabrikál.Jogtalan haszonszerzések,privát élvezkedések,igazságtalanságok nélkül,hozzáférhetően,elzavarhatóan.

2013. szept. 8. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvből nem csatlakoznék semmilyen párthoz. Ha ettől eltekintünk, akkor talán igen, de Magyarországon ilyen nincs (ahogy tisztán jobbos sincs).
2013. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább úszom át az Adriát hátra kötött kézzel ;)


(Na jó azért nem de nem szeretnék ilyenbe részt venni)

2013. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pntsz válasza:
Egy párthoz sem csatlakoznék,mert a pártfegyelmet nem nekem találták ki, egyébként baloldali érzelmű vagyok.
2013. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
soha
2013. nov. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!