Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen módon lehet látogatókat...

Milyen módon lehet látogatókat szerezni a honlapomra?

Figyelt kérdés

Csináltam egy egyszerű kis weboldalt ,amely részben az én munkámmal ,részben egy tartalom kezelő rendszer segítségével készítettem el.


Szeretnék egy nem sok, 50-100 olvasót,

milyen módszerekkel lehet erre szert tenni?


-Gondolkodtam azon hogy regisztrálok egy banner cserélő oldalra, ám akkor a weboldalam nem lenne reklámmentes, és a fene tudja hogy ki klikkel rá a banneremre (mert én szinte soha nem kattintok ilyen reklámokra)


Itt van a weboldalam:

[link]


esetleg csinálhatnék saját domain-t egy kicsit gyorsabb tárhellyel, viszont egyenlőre feleslegesnek látom.



2014. jan. 8. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezt ismerem, az webmester eszközöknél találtam rá

[link]

2014. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

5.

"De az első szerintem egy barátságosabb külső legyen, mert így hiába téved rá bárki is. (bocs)

Utána reklámozhatod (facebook, twitter, g+, vagy akár fizethetsz is google találati listához)"


Értem, igyekszem ezt kialakítani, de eléggé amatőr vagyok, tudod én olyan vagyok hogyha valamit összehozok "valahogy" és az teljesen mindegy hogy hogyan annak már örülök, pedig egyszerűbben is meglehetne csinálni sokkal felhasználóbarátibban.


6.

"+ esetleg beszurhatnál külső videómegtekintő linkeket.

Mert így port.hu 1000% jobb :-)"


értem, köszönöm ezt az észrevételt igyekszem megcsinálni.


7.

meg ezen kell rengeteget javítani: [link]

Nem tudom, hogy adatbázis indexelés, lekérdezés hiba, vagy mi okozza, de ez így brutális.


A gond az adatbázissal van, az okhost adja +a domaint is, és néha be sem tudok lépni a Mysql-be, mert annyira lassú.


8.

kezdetnek kellene egy normális weboldal, normális tárhellyel, normális domainnel, aztán azt fel kéne tölteni értékes tartalommal és folyamatosan frissíteni a tartalmat. Ha ez meg van onnantól van miről beszélni. Akkor jöhet a linképítés seo, hirdetések stb.


Így ezeket elolvasva már én is más szemszögből látom a dolgokat, még rengeteg mindent kell csinálnom, és azért nem egyszerű feladat. Én úgy terveztem hogy miután beindul a honlap és látom hogy lesz valami azután áldozok rá pénzt, de ez így nem fog menni úgyérzem.

2014. jan. 9. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!